Çayeli Ahmet Hamdi İshakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından “Deniz, Aşk ve Vatan” temalı Denizden Esintiler -4-  isimli şiir dinletisi  Çayeli Öğretmenevi ASO’da gerçekleştirildi. 

17 Mayıs  Salı günü   saat 13.30 da düzenlenen ve yoğun katılımın  olduğu programa  Çayeli Kaymakamı  Muhammet Fatih Demirel, Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi,  Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Yılmaz Geçit, Büyükköy Belediye Başkanı Hamza Saruhan,  , İlçe Jandarma Komutanı J. Asb. Kd. Bçvş. Ömer Tarık Kökdal, Çayeli Milli  Eğitim Müdürü Hüseyin Şahin, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı İshak Karahan, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hüseyin Arıcı’nın   yanı sıra, daire amirleri, öğretmen, öğrenci   ve davetli katıldı.

Dinletide; Sezai Karakoç, Ümit Yaşar Oğuzcan, Cemal Safi, Arif Nihat Asya, Bedri Rahmi Eyüboğlu, Nurullah Genç, Can Yücel ve Cahit Sıtkı Tarancı gibi birçok ünlü şairin şiiri ve halk türkülerimiz öğrencilerimiz tarafından seslendirildi. Yaklaşık bir saat süren program büyük beğeni topladı. Müzik öğretmenleri Oğuzhan Bektaşoğlu’nun bağlamasıyla, İlker Başaran’ın klavyesiyle, Eğitim Fakültesi öğrencilerinden Zehra Ece, Semanur Şahin’in neyiyle katkı sunduğu dinleti  Çay TV Program yapımcısı Birsen Ertan’ın seslendirdiği şiirle sona erdi.