• DOLAR 20,77 %-0.08
  • EURO 22,47 %0.92
  • G.ALTIN 1.310,848 %-0.12
  • BİST100 4.886,91 %-1.30
  • BITCOIN 27.090 %-0.77
  • ETHERIUM 1.870 %-1.53
19°

Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları

cayhaber.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım öğeleri ve sitede yer alan diğer her türlü içeriğin tüm hakları Nokta Dijital Medya firmasına aittir ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile korunmaktadır.

Nokta Dijital Medya'ya ait olan içerikler yazılı izin olmaksızın ticari amaçlarla herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin yapılan kullanımlar Nokta Dijital Medya'nın kanuni yollara başvurma hakkını saklı tutar.

Nokta Dijital Medya, Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları gibi tüm materyaller üzerinde herhangi bir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman diliminde değişiklik yapabilir.

Sitede yer alan içeriklerin kullanımından doğabilecek hata veya sorunların hiçbiri için Nokta Dijital Medya sorumlu tutulamaz.

Tüm hakları saklıdır © Copyright 2006-2023 cayhaber.net

Sitede yer alan kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Nokta Dijital Medya'ya aittir.
cayhaber.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar cayhaber.net'in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. cayhaber.net'de ki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

cayhaber.net hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir.

Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.