Kabil Ulaştırma Bakanına seslendi: Rizeliler olarak beklentimiz… Kabil Ulaştırma Bakanına seslendi: Rizeliler olarak beklentimiz…

Şubat ayında yapılan seçimlerle Ziraat Odası Başkanlığına seçimlerinde 22 yıllık saltanatı değiştiren Bünyamin Arslan çay üreticilerine sebze fidanı dağıtımı yaptı.

12 Şubat tarihinde yapılan seçimler ile 22 yıllık saltanatı değiştiren Ziraat Odası Başkanı Bünyamin Arslan Ziraat odasına ait üretim bahçelerinde yetiştirilen Salatalık, Biber, Domates ile Patlıcan fidanları şehir merkezi ve köylerde dağıtılıyor.

Oda Başkanı Bünyamin Arslan kendi arazilerinde yetiştirilen fidanların merkez ve köylerde dağıtımının yapıldığını belirterek “ 300 bin dolayında fidan dağıtımı yapacağız, bunların bir kısmını Çeşitli mahalle ve köylerimizde yaptık. Pazartesi günü ise Ziraat Odası önünde en büyük dağıtımı yapacağız” dedi.

Rize Ziraat Odasının asıl amacının üreticinin yanında olmak olduğunu belirten Arslan “ Ziraat odası üreticisi için vardır, onların haklarını savunmak, üreticisinin yanında yer almak ve onlara katkı sağlamaktır. Biz bu yolda üreticimizin her zaman yanında olacağız” dedi.

Haber: Tufan Kuleli