Yeniden Refah Partisi Madenli Belde Başkanı Kadir Öztürk; “31 Mart 2023 mahalli İdareler Genel Seçimlerinde 'Yeniden Refah Partisi'nin Madenli Belediye Başkanlığı İçin aday gösterip göstermeyeceği, gösterecekse adayını ne zaman açıklayacağı'” yönündeki belde halkımız tarafından merak edilen hususları hem bilgi kirliğini önlemek hem de birinci ağızdan bilgilendirme yapmak amacıyla Belde Başkanlığı olarak açıklama yapma gereği gördük” dedi.

Başkan Öztürk; “Öncelikle tüm halkımız bilmelidir ki, Yeniden Refah Partimiz Milletvekili Seçimlerine ülke genelinde nasıl kendi logosu ve kendi milletvekili adaylarıyla katıldıysa, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine de Ülke genelinde yine aynı şekilde kendi logosuyla ve kendi Belediye Başkanı adaylarıyla katılacaktır. Bu durum elbette ki Madenli Beldemiz için de aynı olacaktır. Özlenen ve hasretle beklenen Milli Görüş Belediyeciliği anlayışını Madenli halkı ile buluşturmak için, hem aday hem de proje araştırmaları konusunda tüm gücümüzle çalışmalarımıza devam etmekteyiz” dedi.

Rize Ak Parti’den 28 Şubat açıklaması Rize Ak Parti’den 28 Şubat açıklaması

Aday adaylığı sürecine girmeden, doğrudan Belediye Başkan Adayımızı ve meclis üyesi adaylarımızı en kısa süre de açıklayıp sizlerle paylaşacağız diyen Öztürk; “Bizim yapacağımız açıklama dışındaki hiç bir açıklamayı lütfen dikkate almayınız. Daha şimdiden Madenli için hazırlamış olduğumuz 11 mahalle 11 proje isimli proje çalışmamızı da siz değerli belde halkımız ile yakında paylaşacağız. Şimdilik şu kadarını söyleyelim; bu proje çalışmalarımız ağırlıklı olarak beldemizin istihdamına ve dolasıyla da kalkınmasına yöneliktir. Bu sayede Madenli'ye büyük bir istihdam sağlanmış olacak ve beldemiz göç veren değil, göç alan bir belde haline gelecektir. Üstelik bu projeler, birbirlerini takip eden zincir halkaları şeklinde oluşturulacağından, birbirlerini besleyecek ve dolasıyla da devletimiz için ekstra bir yük oluşturmayacaktır” şeklinde açıklamada bulundu.
 

Kaynak: ALİ TÜYLOĞLU