Amasya'da yaralı karaca koruma altına alındı Amasya'da yaralı karaca koruma altına alındı

Karahan yaptığı paylaşımda,31 Mart Yerel Seçimleri sonuçlandı ve hemşerilerimiz kararını verdi. Ortaya çıkan iradeye sonuna kadar saygı duyuyor ve seçimin galibi Milletçi Hareket Partisi’ni ve Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Çiftçi beyi tebrik ediyorum.

Sürecin başladığı ilk andan itibaren kimseyi incitmeden, hedef haline getirmeden sade ve sadece kendimizi ve çok kıymet verdiğimiz Çayelimiz için yapmak istediklerimizi her platformda dilimiz döndüğünce anlatmaya gayret ettik ama belli ki yeterli olmadı, olamadı. Bu süreçte bir şekilde kendilerine rahatsızlık verdiklerimiz veya istemeden de olsa gönlünü kırdıklarımız oldu ise haklarını lütfen helal etsinler.

Bizleri aday olarak gösterme iradesini ortaya koyan başta Sn Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm siyasi büyüklerime şükranlarımı sunmakla birlikte, beklenen başarıyı sergileyememiş olmaktan dolayı duymuş olduğum mahcubiyeti de belirtmek isterim. Bu seçim sonucu ile alakalı olarak eğer bir eksiklik aranacak ise uygulamış olduğumuz seçim kampanyasının asli belirleyicisi ve Belediye Başkan Adayı olarak tüm sorumluluğu kendi üzerime alıyorum.

Hiç kimseye özellikle de bizlere destek vermeseler dahi hemşerilerime asla bir kırgınlığım olmadığı gibi, desteklerini esirgemeyen herkese de müteşekkirim. Bizlerin başarılı olması için canla başla çalışan teşkilat mensuplarımıza, seçim kampanyası ekibimize ve de özellikle gönüllü kardeşlerime canı gönülden teşekkür ederim. Özel bir teşekkürü de beni bir abileri olarak bağırlarına basan ve çok değerli hissettiren her yaş gurubundan genç kardeşlerime etmek istiyorum. Hepiniz iyi ki varsınız…

Benim için hayat artık başka bir mecrada, daha çok ailem ve sevdiklerimle geçecek. Elbet bize değer veren herkesle bir şekilde yolumuz, hepimizin ortak değeri olan Çayelimizin iyiliği ve güzelliği için verecek olduğumuz başka mücadelelerde yine kesişecektir. O zamana dek kalın sağlıcakla ifadelerine yer verdi

Muhabir: ALİ TÜYLÜOĞLU