İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı Tamer Kıran, Başkan Yardımcısı Recep Düzgit, Yönetim Kurulu Üyeleri  Taylan Kalkavan  ve  Burak Akartaş,    Meclis Başkan Yardımcısı  Kenan Türkantos,  Piri Reis Üniversitesi Mütevelli Heyet Üyesi Ali Gürün   ve  İMEAK   DTO Eğitim Müdürü  Kaptan Vurgun Karayel’dan oluşan heyet üyeleri Çayeli Denizcilik Lisesini ziyaret etti. Ziyarette Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Şahin,  Çayeli Ticaret ve Sanayı  Odası Başkanı Mehmet  Ali Mert ve Çayeli Ticaret ve Sanayı Odası Meclis Başkanı  Hüseyin Öztürk de hazır bulundu. 

Okulun atölye, laboratuvar,  kütüphane  ve simülasyon sistemlerini inceleyen DTO Başkanı Tamer Kıran  ve heyet üyeleri memnuniyetlerini ifade ettiler.  Tamer Kıran Çayeli ilçemizde denizcilik sektörüne kalifiye eleman yetiştiren böyle donanımlı bir okulun olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Okul Müdürü  Oğuz Çelik de  okula kazandırdıkları donanımlar, yürütülen projeler ve  ÇAYDEN Spor Kulübüne  katkılarından dolayı   DTO Başkanı Tamer Kıran’a teşekkür etti.

İMEAK   Deniz  Ticaret Odası   Başkanı Tamer Kıran  ve heyet üyeleri Denizcilik  Lisesini ziyaretin ardından okul bünyesinde faaliyetlerini sürdüren   ÇAYDEN Spor Kulübü tesisini ziyaret ederek rafting yapan sporcularla bir araya geldi.

Daha Sonra Limanköy mevkiinde bulunan Denizde   Güvenlik  Eğitimi    Tesisinde incelemelerde bulunan heyet üyeleri çekilen hatıra fotoğrafının ardından  Rize’ye hareket etti.
Çayeli Ahmet Hamdi İshakoğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi  2021-2022   Eğitim-öğretim  yılında Milli  Eğitim Bakanlığı ile İMEAK DTO arasında yapılan protokol kapsamında proje okulu  kapsamına alınmıştı.