Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

İsmet Bakan vefat etti

11-11-2017 10:38:29
2074 kez görüntülendi

İsmet Bakan vefat etti

Çayeli Ortaokulunda ve Çayeli Lisesi'nde kurucu müdürlük görevini yürüten İsmet Bakan uzun süredir Ankara Onkoloji Hastanesinde tedavi görmekteydi.

Çayeli'nde bir çok tanıdık simanın öğretmenliği yapan öğretmenliği yapan İsmet Bakan için Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga'da sosyal medya hesabında yayınladığı mesajında şunları söyledi; Hayatımın şekillenmesinde çok önemli katkısı bulunan Çayeli Orta Okulunun efsanevi müdürü kıymetli matematik hocam İsmet Bakan rahmet-i Rahman’a kavuşmuştur.Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Karşıyaka mezarlığındaki ebedi istirahatgahına kaldırılacaktır.Onu hep sevgi ve saygıyla rahmetle anacağım.Mekanı cennet olsun.Rabbim merhameti ile muamele etsin.

Yorumlar

  1. RAHMET ve SABIR DİLERİM
    Değerli Bakan Ailesine ve Yakınlarına; Milli Eğitim Kurumumuzun Saygıdeğer Müdürümüz Sevgili İsmet BAKAN öğretmenim ebedi aleme intikal ettiğinin üzüntüsü haberi ile çok değerli müdürümüze Yüce Allah'tan rahmet dilerim. Kederli sevgili ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Yeri nur, mekânı cennet olsun. Allah sabır versin. Değerli ailesine sabır, sağlık ve afiyetler, nice nice mutlu ve huzurlu, başarılar dolu ömürler dilerim. Sevgili Müdürüm nur içinde yatsın. Mekanı cennet olsun. Erhan NURALOĞLU (Çayeli Lisesi 6-Fen A) Çayeli Merkez Atatürk Ortaokulu Özel Eğitim ÖğretmeniYorum Yaz