Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Çayeli'nden anlamlı bir tarih yolculuğu daha

20-04-2018 13:39:47
1822 kez görüntülendi

Çayeli'nden anlamlı bir tarih yolculuğu daha

Çayeli Belediyesi, Sosyal ve Kültürel faaliyetleri kapsamında düzenlemiş olduğu program ile ilçede ilki gerçekleştirerek Kuran kurslarında okuyan öğrencileri Çanakkale Turuna gönderdi.

Çayeli Belediyesi, ilçede gerçekleştirmiş olduğu Sosyal ve Kültürel faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. Belediye, ilçede bulunan Kuran kurslarındaki öğrencileri tarihe yolculuk adına Çanakkale Turuna gönderildi.

İlçe merkezinden hareket eden 45 kişilik otobüs dualar eşliğinde yola çıktı. Seyahat öncesinde İlçe Müftüsü Mehmet Uzun, programın düzenlenmesinde öncülüğü ve katkısı bulunan Belediye Başkanı Dr. Atilla Esmen ile ekibine öğrenciler teşekkür etti.

Belediye Başkanı Dr. Atilla Esmen, düzenlenen uğurlama programına katılamadığı için temsilen Halkla İlişkiler Birim Sorumlusu Nacettin Hatipoğlu uğurlamaya katıldı. Hatipoğlu yaptığı açıklamada, “Belediyemizce ilçede ilkini gerçekleştirmiş olduğumuz programımız ile birbirinden güzel çocuklarımızı tarihe yolculuğa çıkarmanın sevincini yaşıyoruz. Allah yollarını açık eylesin.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun!Yorum Yaz