Yomra Belediyesi, Wushu Kungfu il seçmeleri gençler 65 kg erkekler kategorisinde Trabzon İl Şampiyonu olan Hacı Hakkı Çalık İmam Hatip Anadolu Lisesi öğrencisi Mert Ali Korkmaz ve Güreş kategorisinde İl Şampiyonu olan Ali Soylu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Enes Aksoy'u makamında ağırladı. Ziyarette Demirciler Mahallesi Kültür ve Kalkındırma Derneği Başkanı Murat Aksoy da yer aldı.

Vali Yıldırım, Kadim Zamanların Ayak İzleri Çalıştayı'nda Tarihin Işıklarını Yaktı! Vali Yıldırım, Kadim Zamanların Ayak İzleri Çalıştayı'nda Tarihin Işıklarını Yaktı!

Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, büyük bir başarı gösteren ve Yomra'nın adını duyuran gençleri tebrik ederek gurur duyduğunu ifade etti. Başkan Bıyık, "Gençlerimiz spora olan ilgileri ve azimleri ile hem kendilerini hem de ilçemizi gururlandırıyorlar. Onların başarıları bizleri de motive ediyor. Önümüzde ki hafta yapılacak olan Türkiye Şampiyonası'nda da kendilerine güveniyor ve başarılar diliyorum." dedi.

Genç sporcular ise Başkan Bıyık'ın desteklerinden dolayı teşekkür ederek Türkiye Şampiyonası'nda da ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını söylediler.

Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ