Vakfıkebir Belediye Başkanı Fuat Koçal, hafta sonu gerçekleştirilecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) girecek olan öğrencilere destek mesajı verdi. Başkan Koçal, öğrencilerin emeklerinin karşılığını almasını temenni ederek, başarıları için dua etti.

Başkan Koçal, yaptığı açıklamada, YKS'ye girecek tüm öğrencilere başarılar dileyerek şunları belirtti:

"Hafta sonu yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na girecek olan tüm öğrencilerimizin emeklerinin karşılıklarını almalarını temenni ediyor, hayallerini gerçekleştirmek için adım attıkları bu yolculukta başarılar diliyorum. Başarıya giden yol sabır, azim ve kararlılıkla doludur. Rabbim, yollarını, bahtlarını açık eylesin, zihin açıklığı versin."

Öğrencilerin sınav öncesinde dikkatlerinin dağılmaması için de önemli bir çağrıda bulunan Başkan Koçal, şu ifadeleri kullandı:

"Değerli vatandaşlarımızdan sınava girecek olan öğrencilerimizin dikkatlerinin dağılmaması için sınavın yapılacağı eğitim kurumlarının bulunduğu bölgelerde sessiz olmalarını önemle rica ediyorum."

Vakfıkebir Belediye Başkanı Fuat Koçal'ın öğrencilere destek ve başarı dilekleri, ilçe genelinde olumlu yankı buldu. Öğrenciler de sınav öncesinde aldıkları bu destek mesajından dolayı teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Haber Merkezi