Yapımını NTC Medya, yapımcılığını Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp'in üstlendiği Yabani dizisinin 35. bölüm ön izlemesi yayınlandı. Başrollerinde Halit Özgür Sarı ve Simay Barlas'ın yer aldığı Yabani dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacak?

YABANİ DİZİSİNİN 35. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Sır duvarları yıkılır. Serhan’ın gerçek yüzünü herkes görmüştür artık. Bundan böyle kaçmaktan başka çaresi olmayan Serhan, bu uğurda Neslihan’ı rehin tutup ailesine şantaj yapmayı bile göze alır. Kardeşlerini Serhan’a kurban etmemeye kararlı olan Yaman, annelerinin kaçırıldığını çocuklardan gizlemeye çalışır.

Fakat Alaz’ı bu korkunç gerçekten uzak tutması kolay olmayacaktır. Serhan’la en büyük yüzleşme artık kaçınılmazdır.

Yaman annesini kurtarmak için ne gerekirse yapmaya hazırdır. Fakat Serhan’ı deliğinden çıkarabilecek yegane güç, yine çocuklarıdır. Çağla taşıdığı vicdan azabıyla kendini yem haline getirir.

Ece ise bazı gerçeklere herkesten önce ulaşır. Serhan en güvendiği şeyle, yani evlatlarıyla sınanmak üzeredir.

Neslihan ise Şebnem’le birlikte kilit altındadır ve iki kadın eteklerindeki bütün taşları dökerler. Serhan’ın baskıları, Şebnem’in erken doğum sancılarını başlatır. Bir tarafta Neslihan hem bebeği hem anneyi kurtarmak zorundadır. Bir tarafta Yaman onlara vaktinde ulaşmaya ve Serhan’ı elinden kaçırmamaya kararlıdır. Ancak zamana karşı bu yarışın sonunda herkes için çok acı kayıplar vardır

Now TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yabani dizisinin yeni bölümü 25 Mayıs cumartesi akşamı saat 20.00'da!

Kaynak: Haber Merkezi