İSTANBUL (AA) - Vitago, yeni ihracat fırsatları yakalamak içi Dubai'de gerçekleşen Arab Health Fuarına katıldı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Dubai ve çevre ülkelerden birçok eczacı ve sağlık profesyonelinin buluştuğu fuarda Vitago, Türkiye'nin ihracattaki hedef ülkelerine odaklanarak, Japonya'dan Güney Amerika'ya kadar geniş bir coğrafyada potansiyel alıcılar ile görüşmeler gerçekleştirdi. Vitago, bu görüşmelerle birlikte uluslararası alanda ihracat imkanlarını değerlendirme fırsatı buldu.

Fuarda, Vitago'yu, Genel Müdür Yılmaz Yaman, Genel Müdür Yardımcısı Ramis Köroğlu ile yönetim ekibinden Furkan Yaşar ve Furkan Akkuş temsil etti. Ayrıca, Dubai'deki diplomatik temsilciler ve Türkiye'den gelen resmi heyetler de Vitago standını ziyaret ederek şirketin ürün portföyünü inceledi.

Turkcell Genel Müdürü Dr. Ali Taha Koç gündemlerini ve hedeflerini MWC24'te paylaştı: Turkcell Genel Müdürü Dr. Ali Taha Koç gündemlerini ve hedeflerini MWC24'te paylaştı:

Milli katılım standında yer alan Vitago, Ticaret Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi yetkilileri tarafından da ziyaret edildi. Türkiye'nin sağlık sektöründeki yenilikçi ürünlerini tanıtan Vitago, Türk sağlık markalarının dünya çapında rekabet gücünü artırmaya yönelik adımlar attı.

Vitago, sadece yetişkinlere değil, çocuk sağlığına da odaklanarak TRT Çocuk lisanslı çocuk vitaminlerini Orta Doğu'ya tanıttı. Rafadan Tayfa, Pırıl ve Z Takımı lisanslı çocuk grubu ürünleriyle çocuklara vitamin desteği sunan Vitago Kids, fuarda katılımcılar ve ziyaretçiler tarafından ilgi gördü.

Kaynak: aa