SAKARYA'DA 3 MART 2024 PAZAR GÜNÜ ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞANMASI SONUCU ELEKTRİKSİZ KALACAK İLÇELER VE MAHALLELER SAKARYA'DA 3 MART 2024 PAZAR GÜNÜ ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞANMASI SONUCU ELEKTRİKSİZ KALACAK İLÇELER VE MAHALLELER

Ziyarette, Trabzon ve Giresun illerinin sorumluluk alanında bulunan ve Doğu Karadeniz bölgesini ilgilendiren konularda iş birliği ve istişare gerektiren konular ele alındı.

Vali Yıldırım’a ziyaretinde Trabzon İl Emniyet Müdürü Murat Esertürk, Sahil Güvenlik Doğu Karadeniz Grup Komutanı SG Binbaşı Aytaç Bayırlı eşlik etti.

Valilik ziyaretinin ardından Vali Aziz Yıldırım ve beraberindekiler Giresun İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti. Giresun Valisi Mehmet Serdengeçti’nin de eşlik ettiği ziyarette; güvenlikle ilgili konular ve iki il arasında gerçekleştirilebilecek iş birliği imkânları masaya yatırıldı.

Giresun İl Emniyet Müdürlüğü ziyaretinin ardından Vali Aziz Yıldırım, Giresun Valisi ve beraberindeki heyet  Giresun İl Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.

Vali Aziz Yıldırım’ın tören mangasını selamlamasının ardından Şeref Defteri’ni imzaladı. Giresun İl Jandarma Komutanı J.Kd.Albay Özgür Özer ile bir süre sohbet eden Vali Yıldırım komutan bilgilerinin yer aldığı tabloları inceleyerek tarihsel bilgileri gözden geçirdi.

Ziyaret, çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Trabzon Valiliği Basın Birimi