Çaykur Rizespor Mehmet Cengiz Tesislerinde bu yıl 5 incisi düzenlenen U12 Rize CUP turnuvasına yurt dışından 5 takım katıldı. Uluslar arası futbol turnuvasına Gürcistan dan 2, Azerbaycan dan 2, Moldova dan bir takım katıldı. 2 grup halinde yapılan müsabakalarda genç yetenekler hünerlerini sergilerken, gelecek için ümit verdiler.

3 GÜN SÜRDÜ
Geçtiğimiz Cumartesi başlayan U12 Futbol turnuvasına Gürcistan dan Batum, Gldanı takımları, Azerbaycan dan Arşeran FK, Sabah FK takımları, Moldova dan CS Getica 3 takımı ile ülkemizden Samsunspor, Giresunspor, Trabzonspor, Eskişehir,Ankaragücü,Altınordu takımları katıldı.

YİĞİT DEMİRAL TURNUVASI
Çaykur Rizespor alt yapısında oynarken kale direğinin üzerine düşmesi sonucu hayatını kaybeden Yiğit Demiral adına düzenlenen futbol turnuvasında kıyasıya mücadele vardı. İki gurup halinde yapılan turnuvada birinci gurupta Batum, Samsun, Ankaragücü, Rizespor, Azerbaycan  Arşeron FK. Moldova CS Getica 3 takımı yer aldı. B gurubunda ise Altınordu, Giresun, Trabzon, Azerbaycan Sabah FK, Gürcistan Gldanı ve Eskişehirspor takımı yer aldı.

BUGÜN TAMAMLANACAK
Mehmet Cengiz Tesislerinde düzenlenen turnuvada ilk gurupta zirvede yer alan 2 takım ile ikinci gurupta zirvede yer alan iki takım karşı kaşıya gelecek, karşılaşmalarda galip gelen takımlar şampiyonluk mücadelesinde eşleşecek. Şampiyon Takım ise ödüllendirilecek ve gün sonunda kupa ve şilt töreni düzenlenecek.

Haber: Tufan Kuleli