24 Şubat Cumartesi günü, kanalların yayın akışında çeşitli programlar ve içerikler yer alacak. Sabah saatlerinden itibaren başlayan programlar, akşam kuşağına kadar devam edecek. İzleyiciler, sevdikleri programları kaçırmamak için TV yayın akışını takip etmeye devam edecekler.

İşte 24 Şubat Cumartesi günü bazı kanalların yayın akışında yer alacak programlar:

Karabük'te trafiği tehlikeye düşüren 2 sürücüye 12 bin 878 lira ceza Karabük'te trafiği tehlikeye düşüren 2 sürücüye 12 bin 878 lira ceza

SHOW TV YAYIN AKIŞI:

  • 08:00: Tarkan Gümüş Eyer (Yerli Sinema)
  • 10:00: Cumartesi Sürprizi
  • 13:00: Sandık Kokusu
  • 15:45: Bahar
  • 18:25: Hafta Sonu Ana Haber
  • 20:00: Güldür Güldür Show
  • 23:45: Kızılcık Şerbeti
  • 02:45: Sandık Kokusu
  • 05:30: Yeni Gelin

ATV YAYIN AKIŞI:

  • 07:30: ATV’de Hafta Sonu
  • 10:00: Kardeşlerim
  • 13:00: Ateş Kuşları
  • 16:00: Ben Bu Cihana Sığmazam
  • 19:00: ATV Ana Haber
  • 20:00: Kardeşlerim
  • 00:20: Nihat Hatipoğlu İle Berat Kandili
  • 01:20: Hz. Muhammed: Allah'ın Elçisi
  • 04:30: Yeter

KANAL D YAYIN AKIŞI:

  • 07:00: Yabancı Damat
  • 08:30: Konuştukça
  • 09:45: Magazin D Cumartesi
  • 13:00: Arda'nın Mutfağı
  • 14:00: Yargı
  • 16:15: İnci Taneleri
  • 18:30: Kanal D Haber Hafta Sonu
  • 19:00: Berat Gecesi Özel
  • 20:00: Üç Kız Kardeş
  • 00:15: Arka Sokaklar
  • 03:00: Poyraz Karayel
  • 05:00: Müzik Arası

NOW TV YAYIN AKIŞI:

  • 07:30: Fatih Savaş İle Sabah Sohbetleri
  • 08:30: Çalar Saat Hafta Sonu
  • 11:15: Ekonomi Arası
  • 11:20: Kızıl Goncalar
  • 14:45: Şahane Hayatım
  • 16:00: Gaddar
  • 19:00: Gülbin Tosun Now Ana Haber Hafta Sonu
  • 20:00: Kopuk
  • 23:30: Kirli Sepeti
  • 02:20: Gaddar
  • 04:30: Adım Farah
  • 06:15: İnadına Aşk

STAR TV YAYIN AKIŞI:

  • 08:30 - Dr. Özgür Koldaş ile Sağlık Gündemi
  • 09:30 - Ayrıcalıklı Rotalar
  • 10:30 - Hopper ve Çılgın Çetesi: Büyük Macera (Yabancı Sinema)
  • 12:15 - Yerli Dizi Tekrarı
  • 14:15 - Ömer
  • 16:00 - Sakla Beni
  • 18:15 - Star Haber
  • 19:00 - Çok Güzel Hareketler 2
  • 20:00 - Büyükbaba ile Savaş (Yabancı Sinema)
  • 22:00 - Büyükbaba ile Savaş (Yabancı Sinema)
  • 23:45 - Berat Kandili
  • 00:45 - Ömer
  • 03:30 - Erkenci Kuş
  • 04:45 - Seven Ne Yapmaz (Yerli Sinema)
  • 06:30 - Hopper ve Çılgın Çetesi: Büyük Macera (Yabancı Sinema)

TV8 YAYIN AKIŞI:

  • 06:00 - Tuzak
  • 07:45 - Süper Bir Takım
  • 08:00 - Türkiye’nin Doktorları
  • 09:00 - Bir Yemek Olsan
  • 10:00 - Gazete Magazin
  • 14:15 - Cevap Ver Türkiye
  • 16:30 - Çarkıfelek
  • 20:00 - Survivor All Star 2024
  • 00:15 - Survivor Ekstra
  • 01:30 - Gazete Magazin
  • 05:00 - Tuzak

TRT 1 YAYIN AKIŞI:

  • 06:00 - İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
  • 06:10 - Bir Sevdadır
  • 09:30 - Kül Masalı
  • 15:10 - Yerli Dizi
  • 19:00 - Ana Haber
  • 20:10 - Gönül Dağı
  • 00:10 - Pelin Çift İle Gündem Ötesi
  • 01:50 - Yerli Dizi
  • 04:00 - Kül Masalı
  • 05:40 - Kapanış

Kaynak: HABER MERKEZİ