Eski reklam yazarı ve spiritüel danışman Tuğçe Işınsu, "Aldatmak evliliği kurtarıyor" açıklamasıyla büyük tartışma yarattı. Sosyal medyada binlerce yorumla karşılanan bu sözler, tepki çekti.

Sosyal medya platformu Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken eski reklam yazarı ve spiritüel danışman Tuğçe Işınsu, son paylaşımıyla büyük bir tartışma başlattı. Işınsu, evli biriyle birlikte olan kişilerin aslında farkında olmadan evliliği kurtardığını savunduğu ifadelerle gündeme oturdu.

Işınsu'nun sözleri şu şekildeydi: "Evli biriyle birlikte olan çoğu kişi, farkında olmadan o kişinin evliliğini kurtarmış olur 'sadece'. Senin yanında nefes alır, tamamlanır, yenilenir, eksik hissettiği şeyleri yaşar. Ve asıl kurulu düzenine daha iyi hissederek geri döner."

Yılmaz Erdoğan, Cansu Taşkın'a dava açıyor Yılmaz Erdoğan, Cansu Taşkın'a dava açıyor

18526547 728Xauto

Bu sözler sosyal medyada büyük yankı uyandırdı ve pek çok kullanıcı tarafından sert eleştirilere maruz kaldı. "Aldatmayı meşrulaştıramazsınız", "Daha saçma bir çıkarım görmedim", "Kendinizi böyle mi avutuyorsunuz?" gibi tepkilerle karşılanan Işınsu'nun açıklamaları, tartışmalara neden oldu.

Özellikle ilişkiler ve evlilik üzerine kitapları ve tavsiyeleriyle tanınan Tuğçe Işınsu'nun bu sözleri, evlilik ve sadakat kavramlarına yönelik farklı bir bakış açısı getirerek geniş çapta tartışılmaya devam ediyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ