Bando takımı kuran kadınlar gösteriye hazırlanıyor Bando takımı kuran kadınlar gösteriye hazırlanıyor

Trabzon'da 9 Şubat Cuma günü itibariyle vatandaşlara elektrik kesintisi uyarısı yapıldı.

İl genelinde yapılacak olan planlı yatırım ve bakım çalışması kapsamında bazı ilçelerde elektrik kesintisi olacak. Peki hangi mahalleler saat kaçta bu kesintilerden etkilenecek?

TRABZON’DAKİ VATANDAŞLARA ELEKTRİK KESİNTİSİ UYARISI 

Trabzon’da bazı mahallelerde elektrik kesintileri yaşanacak. Bu konuyla alakalı internet sitesinden yapılan duyurularda Trabzon’daki vatandaşlara karşı uyarılarda bulunuldu. Yapılan uyarılarda kesintilerden etkilenecek olan ilçelerdeki vatandaşlara bilgilendirmeler yapıldı.

TRABZON ELEKTRİK KESİNTİSİ 


Trabzon’un, Akçaabat, Vakfıkebir, Dernekpazarı ve Maçka ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak. Peki kesintiler hangi mahallelerde saat kaçta başlayacak?

TRABZON AKÇAABAT ELEKTRİK KESİNTİSİ

Trabzon’un Akçaabat ilçesinde saat 09.00-16.00 arasında Dörtyol, Akpınar, Cevizli, Esentepe ve Fındıklı Mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacak

TRABZON VAKFIKEBİR ELEKTRİK KESİNTİSİ

Trabzon’un Vakfıkebir ilçesinde saat 09.00-15.00 arasında Körez Mahallesinde elektrik kesintisi yaşanacak

TRABZON DERNEKPAZARI ELEKTRİK KESİNTİSİ

Trabzon’un Dernekpazarı ilçesinde saat 09.00-10.00 arasında Merkez, Kondu, Yenicami ve Güney Mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacak.

TRABZON MAÇKA ELEKTRİK KESİNTİSİ

Trabzon’un Maçka ilçesinde saat 09.00-14.00 arasında Esiroğlu, Yeniköy, Gayretli, Hızarlı, Temelli, Akmescit, Sevinç, Zaferli, Mataracı, Güney, Yeşilyurt, Barışlı, Örnekalan, Günay, Kaynarca, Alaçam, Oğulağaç, Ağıllı, Erginköy, Kuşçu, Ormaniçi, Yüzüncüyıl, Çayırlar, Şimşirli, Alataş ve Atasu Mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacak.

Muhabir: Haber Merkezi