Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin desteklediği masa tenisi takımı, Trabzon Kurum ve Kuruluşlar Masa Tenisi Turnuvası'nda büyük bir başarı elde etti. Turnuvada ikinci olan Büyükşehir Belediyesi sporcuları, şimdi Türkiye genelinde yapılacak turnuvada Trabzon'u temsil etmeye hak kazandı.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından düzenlenen Trabzon Kurum ve Kuruluşlar Masa Tenisi Turnuvası'nda Büyükşehir Belediyesi sporcuları, gösterdikleri üstün performansla 2.lik elde etti. Takım, Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Masa Tenisi Antrenörü Şener Bayrak, Muhtarlar Dairesi Başkanlığı Şube Müdürü Muhammet Altınel ve mühendis Nurettin Akyüz'den oluşuyor.

Bu büyük başarıyla birlikte, takım Türkiye Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Turnuvası'nda Trabzon'u temsil etme hakkı kazandı. Turnuva, 29 Haziran - 1 Temmuz tarihleri arasında Kayseri'de gerçekleşecek.

Başarılarını Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç'e borçlu olduklarını ifade eden sporcular, kendilerine verdiği destek için teşekkür ettiler. Ayrıca, Trabzon'u en iyi şekilde temsil etmek için ellerinden geleni yapacaklarını belirttiler.

Kaynak: Haber Merkezi