TSKB, İkinci İklim Raporu'nu yayımladı TSKB, İkinci İklim Raporu'nu yayımladı

İSTANBUL (AA) - Türk Telekom'un televizyon platformu Tivibu, şubat ayında da birbirinden özel filmleri seyircisiyle buluşturmaya devam ediyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Platform, Kirala Satın Al klasöründe, "Adalet 3: Son" filmini izleyicilerle buluşturuyor.

2023'ün beğenilen animasyon yapımlarından olan "Paw Patrol: Süper Film" de Kirala Satın Al klasöründe izleyicilerin beğenisine sunuluyor.

Tivibu, sinemaseverlerden tam not alan ödüllü filmleri de izleyicilerle buluşturuyor. Film klasöründe bu ay, "Top Gun: Maverick" filmi dikkati çekiyor.

2022 yılının başka başarılı yapımlarından "Kayıp Şehir" de Film klasöründe izleyicileri bekliyor.

Tivibu Film klasöründe şubat ayında öne çıkan bir diğer yapım "Vur Kaç" filmi.

Tivibu, sevgililer gününe özel filmleri ekrana getiriyor. "Aşk Tesadüfleri Sever", "La La Land" ve "Aşkın Renkleri" gibi romantik yapımların yanı sıra "Selvi Boylum Al Yazmalım" gibi unutulmaz Türk filmleri de izleyiciyle buluşuyor.

Tivibu Vitrin 14 Şubat’a özel Sevgililer Günü Kuşağı'nda film keyfini şölene dönüştürecek diğer romantik yapımlar, "Amour", "Beijing New York", "50 First Dates", "Hitch", "İlk Aşk", "İncir Reçeli", "Acı Tatlı Ekşi", "Aşk Geliyorum Demez", "Aşk Tutulması", "Mahşerde Buluşalım", "Away and Back", "Fotoğraflar", "Ali & Ava" ve "A Love Song" olarak sıralanıyor.

- Tivibu BBC belgeseli "Big Little Journeys"i platforma dahil ediyor

Her ay güncel yapımları izleyicilerine sunan Tivibu, şubat ayında 2023 yapımı BBC belgeseli "Big Little Journeys"i platforma dahil ediyor.

Tivibu'nun yeni yaşam kanalı Tivilife' ta ise yeni programlar yayınlanmaya devam ediyor. Şubat ayında ilk kez Tivilife'da yayınlanacak olan “Bir Şehir Bir Kebap” isimli yapımda; ünlü şef ve işletmeci Tahir Tekin Öztan, Türkiye'nin köklü kebap geleneğine sahip şehirlerini seyirciyle buluşturuyor. Şanlıurfa’dan Gaziantep’e, Adana’dan Bursa’ya uzanan yüzyıllık lezzetin öyküsü şubat ayında izleyicilerle olacak.