Tarım Kredi Marketleri, Ramazan ayına özel indirim kampanyasıyla tüketicilere nefes aldırdı. Yüzde 40'a varan indirimlerin sunulduğu kampanyada 5 litre ayçiçek yağı 185 TL gibi cazip bir fiyata satışa sunuluyor.

Bayer Leverkusen – Werder Bremen CANLI İZLE Şifresiz Noyan TV, Taraftarium24 Justintv Bayer Leverkusen – Werder Bremen CANLI İZLE Şifresiz Noyan TV, Taraftarium24 Justintv

Ekonomik dalgalanmaların etkisiyle gıda fiyatlarındaki artışlar, tüketicileri zor durumda bırakıyor. Bu duruma çözüm üretmek amacıyla Tarım Kredi Marketleri, Ramazan ayı özel indirim kampanyası başlattı. Kampanyada gıda ürünlerinde yüzde 40'a varan indirimler sunuluyor.

Kampanyanın en dikkat çekici ürünü ise 5 litrelik ayçiçek yağı. 185 TL'ye satışa sunulan ayçiçek yağı, diğer marketlerde 250 TL'nin üzerinde fiyatlarla satılıyor. Bu da Tarım Kredi Marketlerde 65 TL'lik bir tasarruf anlamına geliyor.

Peynirde de Büyük İndirimler

Kampanyada peynir çeşitlerinde de önemli indirimler yer alıyor. TK markalı olgunlaştırılmış üç dilim peynir 125 TL, beyaz peynir ise 125 TL'den başlayarak 210 TL'ye kadar değişen fiyatlarla tüketicilere sunuluyor.

Vatandaşlar İndirimlerden Memnun

Tarım Kredi Marketlerin indirim kampanyası vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü. Marketlerde uzun kuyruklar oluşurken, vatandaşlar indirimlerden memnuniyetlerini dile getirdi.

Tarım Kredi Marketlerden Destek

Tarım Kredi Marketlerin Ramazan ayı özel indirim kampanyası, gıda fiyatlarındaki artışlarla mücadele eden vatandaşlara önemli bir destek olarak görülüyor. Kampanyanın Ramazan ayı boyunca devam etmesi bekleniyor.

Kaynak: Haber Merkezi