Survivor Yunus Emre Özden Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu kaç?

 Ekranların fenomen yarışma programı Survivor All Star 2022, heyecanla takip ediliyor. Bu sezonda yedek kadronun yarışmaya dahil edilmesiyle, yeni yarışmacılar arasında dikkat çeken isimlerden biri Yunus Emre Özden oldu. Yunus Emre Özden'in kim olduğu, kaç yaşında olduğu, nereli olduğu ve boyu gibi merak edilen detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Yunus Emre Özden Kimdir? Yunus Emre Özden, 29 Mart 1993 tarihinde İstanbul'un Silivri ilçesinde doğdu. Şu anda 29 yaşında olan Özden, 1.85 metre boyunda ve 82 kilogram ağırlığındadır. İki çocuklu bir ailenin tek oğlu olarak büyüyen Özden, Açıköğretim Fakültesi'nde Ulaştırma Lojistik eğitimi aldı. Genç yaşta modellik kariyerine başladı ve bu alanda dikkat çeken bir başarı elde etti.

Spor Kariyeri Küçük yaşlardan itibaren dövüş sporlarına ilgi duyan Yunus Emre Özden, aslında bir dövüşçü olma hayali kuruyordu. Ancak ailesinin bu isteğe karşı çıkması sonucunda bu spor dalından uzaklaştı. Fakat spor salonunda keşfedildi ve dövüşlere katılmaya başladı. Dövüş kariyerinde elde ettiği başarılar arasında 2019 yılında Türkiye 3.'sü ve İstanbul 2.'si olarak öne çıkıyor. Yunus Emre Özden boyu 1.85'dir. 

Şifresiz Selçuk Spor Pendikspor Konyaspor maçı canlı izle Taraftarium24 Pendik Konyaspor maçını canlı izle Kralbozguncu Şifresiz Selçuk Spor Pendikspor Konyaspor maçı canlı izle Taraftarium24 Pendik Konyaspor maçını canlı izle Kralbozguncu

Yunus Emre Özden Survivor All Star 2022'de yedek kadro olarak yarıştı.  . Survivor All Star 2024'de  mavi takımdan yarışacak olan yarışmacının  ilerleyen bölümlerinde performansıyla izleyiciyi etkileyip etkilemeyeceği ise heyecanla bekleniyor. Yunus Emre Özden instagram hesabını aktif olarak kullanan yarışmacılarının başında geliyor. İnstagram hesabı @y.emreozdenn 

Survivor Yunus Emre Özden Kimdir?

Survivor All Star 2024 yarışmacılarından olan Yunus Emre Özden, merak konusu olmaya devam ediyor. İzleyiciler ve hayranları Yunus Emre Özden'in hayatı, spor kariyeri ve kişisel bilgileri hakkında araştırmalar yapıyorlar. İşte Survivor Yunus Emre Özden hakkında merak edilenler:

 Yunus Emre Özden Kimdir? Yunus Emre Özden, 29 Mart 1993 tarihinde İstanbul'un Silivri ilçesinde doğdu. Şu an itibarıyla 30 yaşındadır. 1.85 metre boyunda ve 82 kilogram ağırlığındadır. Ailenin iki çocuklu tek oğlu olarak büyüyen Özden, eğitimini Açıköğretim Fakültesi'nde Ulaştırma Lojistik alanında tamamlamıştır.

Yunus Emre Özden MMA , çocukluk döneminde dövüşçü olma hayali kurmuş, ancak ailesi bu isteğe onay vermemiştir. Daha sonra spor salonunda keşfedilen Özden, dövüş sporlarına katılmış ve 2019 yılında Türkiye şampiyonasında 3. sırada, İstanbul şampiyonasında ise 2. sırada yer almıştır.

Yunus Emre Özden, spor kariyerinin yanı sıra modellik yaparak da dikkat çekmiştir. Genç yaşta başladığı modellik kariyeri ile tanınmıştır.

Yaşı Kaç? Yunus Emre Özden, 29 Mart 1993 yılında doğmuş ve 2023 yılı itibarıyla 30 yaşındadır.

Survivor Yunus Emre boyu ve kilosu , 1.85 metre boyunda ve 82 kilogram ağırlığındadır.

Survivor All Star 2024'de gösterdiği performansla izleyicileri etkilemeye devam eden Yunus Emre Özden, yarışma ve kişisel hayatıyla ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Editör: HABER MERKEZİ