Survivor 2024 de yarışan ve gayet başarılı bir performansı bulunan yarışmanın bu sezonki önemli isimleir arasındaki Poyraz son bölümde yer almamıştı. Mavi takımda yer alan poyrazı oyun alanında göremeyenler neden yok? yoksa elendi mi? gibi konularda merak içerisinde sorularına cevap arıyorlar. Yarışma içerisinde dahi neden yer almadığı konularında bir açıklama yapılmayınca insanların da konuya dair merak etmelerine sebep verildi. Lakin eleme gecesi konseyinde Poyraz tekrar gözüktü. Bu sebeple kendisinin sakatlığı nedeniyle oyunda yer almadığı ve Survivor mücadelesine devam ettiği anlaşıldı. 

Survivor Poyraz Neden Yok? Elendi mi?

Survivor 2024 sezonunda yer alan ve başarılı bir performans sergileyen yarışmacılardan biri olan Poyraz'ın son bölümde oyun alanında yer almadığı gözlenmiş ve bu durum izleyicilerin merakını uyandırmıştır. Mavi takımda bulunan Poyraz'ın oyunda olmamasıyla ilgili nedenler ve elendiği iddiaları ortaya atılmıştır. Ancak, yarışma içerisinde Poyraz'ın eleme gecesinde tekrar görünmesi, izleyicilere onun Survivor mücadelesine devam ettiğini göstermiştir. Bu durumda, Poyraz'ın sakatlık nedeniyle oyun alanında yer almadığı anlaşılmıştır.

Survivor gibi rekabetçi ve zorlu bir yarışmada sakatlıklar, yarışmacıların performansını etkileyebilir ve bazen oyunlara katılamamalarına neden olabilir. Poyraz'ın da sakatlık yaşadığı ve oyun alanında yer almadığı konusunda bir açıklama yapılmamış olması, izleyicilerin ve diğer yarışmacıların da merakını artırmıştır. Ancak, eleme gecesinde Poyraz'ın gözükmesi, onun hala yarışmada olduğunu ve mücadelesine devam ettiğini göstermiştir.

Sakatlıklar, Survivor gibi zorlu bir yarışmada sıkça karşılaşılan durumlardır. Yarışmacılar, fiziksel aktiviteler ve zorlu koşullarla başa çıkarken bazen sakatlanabilirler. Bu durumda, yarışmacının sağlığı ve iyileşme süreci öncelikli olarak ele alınır ve oyunlara katılamaması gerektiğinde dinlenmesine ve tedavi olmasına izin verilir. Poyraz'ın da sakatlık yaşadığı ve sağlığının önemsendiği, eleme gecesinde gözükmesiyle anlaşılmıştır.

Survivor'da yarışmacıların sakatlandığı durumlar genellikle açıklanır ve izleyicilerle paylaşılır. Ancak, bazen yarışmacıların sağlık durumlarına dair detaylar gizli tutulabilir ve sadece genel bir açıklama yapılabilir. Bu durumda, yarışmacının özel hayatının gizliliğine saygı duyulması önemlidir.

Survivor 2024 sezonunda yer alan Poyraz'ın son bölümde oyun alanında yer almadığı ve elendiği iddiaları doğru değildir. Poyraz, sakatlık nedeniyle oyunlara katılamamış olsa da Survivor mücadelesine devam etmektedir. Sakatlıklar, Survivor gibi zorlu bir yarışmada karşılaşılan yaygın durumlardan biridir ve yarışmacıların sağlığı her zaman öncelikli olarak ele alınır.

S Fce7569C6Cd04922230Decfb258E1455C13Cc7Dd

Survivor Poyraz Kimdir? Survivor All Star 2024 Yarışmacısı Yiğit Poyraz Kaç Yaşında ve Nereli?

Survivor yarışmasında soyadı ile anılan genç sporcunun Instagram hesabında 320 binden fazla takipçisi bulunuyor. Survivor Poyraz'ın Instagram'da 'yigitpoyrazz' kullanıcı adıyla yer alıyor.

Şifresiz Arsenal - Chelsea maçı Canlı İzleme linki Donmadan Taraftarium24 Arsenal - Chelsea  justin tv Şifresiz Arsenal - Chelsea maçı Canlı İzleme linki Donmadan Taraftarium24 Arsenal - Chelsea justin tv

Survivor yarışmacısı Yiğit Poyraz, 26 Aralık 1994 tarihinde dünyaya geldi. İzmir'de dünyaya gelen Poyraz'ın Bodrum'da büyüdüğü biliniyor. 

Poyraz, 2009 yılında Robert Kolej’ini yatılı olarak kazanarak İstanbul’a yerleşti. Eğitim hayatına İstanbul'da devam eden Poyraz, 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümü kazandı. 1 yıl boyunca Sydney Üniversitesi'nde değişim programı kapsamında eğitim aldı. 

8 yaşından beri basketbol oynayan Yiğit Poyraz, 2 senedir ailesi ile birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor. Sevilen Survivor yarışmacısı, personel trainer ve fitness ile ilgileniyor. Genç sporcunun 1.80 boyunda ve 78 kilo olduğu biliniyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ