İşte Pazarspor'un play-off maç programı

TFF 3. Lig'de 21-27 Temmuz tarihlerinde Antalya'da yapılacak play-off maçlarının programı belli oldu.

SPOR 14.07.2020, 23:07
94
İşte Pazarspor'un play-off maç programı

TFF 3. Lig'de 21-27 Temmuz tarihlerinde Antalya'da yapılacak play-off maçlarının programı belli oldu. Buna göre Pazarspor 23 Temmuz Perşembe günü saat 21.00'da Nevşehir Belediyespor ile karşılaşacak.

Üç gruptan play-off oynamaya hak kazanan 12 takımın yer alacağı organizasyonda, yarı final ve final programı şöyle:  

1. Grup Yarı Final (21 Temmuz Salı): 

21.00 Anagold24 Erzincanspor-Artvin Hopaspor (Gloria Sports Arena)

21.00 68 Aksaray Belediyespor-1928 Bucaspor (Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi)

2. Grup Yarı Final (22 Temmuz Çarşamba):

21.00 Belediye Derincespor-Karşıyaka (Titanic Mardan)

21.00 Turgutluspor-Esenler Erokspor (Calista Sports Center)

3. Grup Yarı Final (23 Temmuz Perşembe): 

21.00 Somaspor-Muğlaspor (Gloria Sports Arena)

21.00 Pazarspor-Nevşehir Belediyespor (Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi)

Gruplarda yarı finali geçecek takımlar finalde karşı karşıya gelerek TFF 2. Lig'e yükselmek için mücadele verecek. 

1. Grup Finali 25 Temmuz Cumartesi günü Gloria Sports Arena'da, 2. Grup Finali 26 Temmuz Pazar günü Titanic Mardan Stadı'nda ve 3. Grup Finali de 27 Temmuz Pazartesi günü Calista Sports Center'da oynanacak.

banner43
Yorumlar (0)
banner49
Günün Anketi Tümü
Rize Şehir Hastanesinin deniz dolgusu üzerinde yapılmasını uygun buluyor musunuz?
Rize Şehir Hastanesinin deniz dolgusu üzerinde yapılmasını uygun buluyor musunuz?
22°
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Galatasaray 2 6
2. Alanyaspor 2 6
3. Göztepe 2 4
4. Karagümrük 2 4
5. Beşiktaş 2 4
6. Hatayspor 2 4
7. Antalyaspor 2 4
8. Fenerbahçe 2 4
9. Kasımpaşa 2 3
10. Sivasspor 2 3
11. Erzurumspor 2 3
12. Kayserispor 2 3
13. Konyaspor 1 1
14. Gaziantep FK 2 1
15. Trabzonspor 2 1
16. Gençlerbirliği 2 1
17. Malatyaspor 2 1
18. Denizlispor 2 1
19. Çaykur Rizespor 2 0
20. Ankaragücü 1 0
21. Başakşehir 2 0
Takımlar O P
1. Ankara Keçiörengücü 2 6
2. Tuzlaspor 2 4
3. Samsunspor 2 4
4. Adana Demirspor 2 4
5. Adanaspor 2 4
6. Balıkesirspor 2 3
7. Bursaspor 2 3
8. Altınordu 2 3
9. Bandırmaspor 2 3
10. İstanbulspor 2 3
11. Ankaraspor 2 3
12. Ümraniye 2 3
13. Akhisar Bld.Spor 2 1
14. Altay 2 1
15. Boluspor 2 1
16. Eskişehirspor 2 1
17. Giresunspor 2 1
18. Menemen Belediyespor 2 1
Takımlar O P
1. Leicester City 2 6
2. Everton 2 6
3. Arsenal 2 6
4. Liverpool 2 6
5. Crystal Palace 2 6
6. Tottenham 2 3
7. Wolverhampton 1 3
8. Brighton 2 3
9. Aston Villa 1 3
10. Leeds United 2 3
11. Chelsea 2 3
12. Newcastle 2 3
13. Man City 0 0
14. Burnley 1 0
15. M. United 1 0
16. West Ham 2 0
17. Sheffield United 2 0
18. Fulham 2 0
19. Southampton 2 0
20. West Bromwich 2 0
Takımlar O P
1. Granada 2 6
2. Real Betis 2 6
3. Villarreal 2 4
4. Celta de Vigo 2 4
5. Valencia 2 3
6. Osasuna 2 3
7. Getafe 1 3
8. Cádiz 2 3
9. Real Sociedad 2 2
10. Real Madrid 1 1
11. Eibar 2 1
12. Huesca 2 1
13. Real Valladolid 2 1
14. Atletico Madrid 0 0
15. Barcelona 0 0
16. Elche 0 0
17. Sevilla 0 0
18. Levante 1 0
19. Deportivo Alaves 2 0
20. Athletic Bilbao 1 0
Namaz Vakti 25 Eylül 2020
İmsak 04:37
Güneş 06:02
Öğle 12:15
İkindi 15:37
Akşam 18:18
Yatsı 19:37