1             TEM Otoyolunun Karayolları 1.Bölge Müdürlüğü Sınırı-İzmit Doğu Kavşağı arasındaki muhtelif kesimlerde fiber optik kablo haberleşme altyapı çalışması nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

2             Aydın-Denizli Otoyolunun Pamukkale-Kocabaş Kesimleri arasında bulunan Çürüksu Viyadüğünde üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle Denizli-Aydın istikametindeki 7-12.km.leri arasında ulaşım iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

3             Ankara Çevre Otoyolunun 8-9.km.leri arasında yer alan Karataş Viyadüğünün Çankaya Kavşağı istikameti genleşme derzi değişimi nedeniyle trafiğe kapatılacak olup, ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.

4             Antakya-Reyhanlı yolunun 17-22.km.leri arasında Demirköprü mevkiinde depremde yıkılan köprülerin yeniden yapılması için verilen servis yolu, yağışlardan dolayı hasar gördüğünden DSİ tarafından yapılacak onarım çalışmaları için trafik kontrollü olarak küçük araçlara verilmiş ve büyük araçlara kapatılmıştır.

5             Isparta – Eğirdir yolunun 14 km.de bulunan hidrolik sanat yapısı yapım çalışmaları nedeniyle yolumuzun Isparta – Eğirdir gidiş istikametindeki yönü trafiğe kapatılacak olup, ulaşım Isparta geliş istikametindeki şeritten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

6             Arhavi-Hopa-Sarp yolunun 0-34.km.leri arasında yol boyu gelişim, peyzaj, temizlik ve bakım çalışması nedeniyle 08:00-18:00 saatleri arasında her iki yönde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.

7             Pazaryolu-Erzurum yolunun 27-29.km.leri arasında heyelan önleme çalışması nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.

8             Ermenek-Mut yolunun 10-30.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

9             Elazığ- Malatya yolunun 26-27.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

10           Refahiye-İliç yolunun 22-52.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.