Kırklareli'de 22 Nisan elektrik kesintisi olan ilçeler. Elektrik kesintisi olan ilçelerin tam listesi Kırklareli'de 22 Nisan elektrik kesintisi olan ilçeler. Elektrik kesintisi olan ilçelerin tam listesi

İlçedeki ziyaretlerinde Şaban Kalça’ ya İlçe Başkanı Hüseyin Topal, Belediye Meclis ve İl Genel Meclis Üye adayları ile teşkilat mensupları eşlik etti.

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Şaban Kalça “Derepazarı İlçemizde dokunulmadık alan bırakmayacağız. İlçemizi hak ettiği noktaya taşımak için gece gündüz demeden ekibimizle ve merkezi hükümetimizin desteğiyle çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Bizim Derepazarı için bitmek tükenmek bilmeyen bir enerjimiz var. Belediye Başkanlığı dönemimizde nasıl diğer ilçeler arasında örnek ilçe konumuna getirdiysek Derepazarı’mızı yine aynı şekilde ilçemizi gerek ekonomik, gerek sosyal donatı çalışmalarımızla Allah’ın izniyle yeniden cazibe merkezi haline getireceğiz. Sahildeki tahkimat alanımıza 300 dönüm yeni dolgu alanı daha kazandıracağız. Burada oluşturacağımız dolgu alanımızda Derepazarı Turizm Çarşısını yapacağız. Çay, Rize Bezi, bakır, hediyelik eşyalar ve İlçemize özgü yöresel ürünlerin satılacağı 12 ay hizmet verebilecek, Modern Rize Turizm Çarşısını İlçemize kazandıracağız. Böylelikle Rize Turizm Çarşısı ile 12 ay boyunca ticaret sağlanmış olacak. Bu çarşı ilçemizin hem turizmine katkı sağlayacak, hem de istihdama”dedi.

Muhabir: ALİ TÜYLÜOĞLU