Çebi, Trabzon'u karış karış gezdiğini ve kendisine gösterilen sevgi ve teveccühün bu seçimi kazanacağının bir göstergesi olduğunu ifade etti. Ortahisar'ın birçok sorunu olduğunu belirten Çebi, "Ben eski bir belediye başkanıyım, sorunlar nasıl çözülür bunu en iyi ben bilirim" dedi.

Saadet Partisi Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ümit İsmail Çebi, davasına gönül verenlerin yorgunluğu olmadığını belirterek şunları söyledi:

"Yaklaşık 2 aydır alanda çalışıyorum. Gittiğim her yerde vatandaşlarımız sıkıntılarını anlatıyor, tek tek hepsini not alıyorum. Belediye başkanı olduğumda hepsini çözeceğinin sözünü veriyorum. Kısacası 1 Nisan'da Ortahisar Ümit'ine kavuşacak."

Çebi'nin bazı önemli sözleri:

Ayder Yaylası'na bayramda ziyaretçi akını oldu Ayder Yaylası'na bayramda ziyaretçi akını oldu
  • "Trabzon'u karış karış geziyorum, vatandaşlarımızdan büyük ilgi görüyorum. Bu ilgi bize seçimi kazanacağımızı gösteriyor."
  • "Ortahisar'ın birçok sorunu var. Ben eski bir belediye başkanıyım, bu sorunları nasıl çözeceğimi en iyi ben biliyorum."
  • "Davasına gönül verenlerin yorgunluğu olmaz. 2 aydır alanda çalışıyorum, vatandaşlarımızın sıkıntılarını dinliyorum. Hepsi notlarımda, hepsini çözeceğim."
  • "1 Nisan'da Ortahisar Ümit'ine kavuşacak."

Kaynak: Haber Merkezi