İSTANBUL (AA) - Ray Sigorta üst üste 5. kez "Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Ödülü"nü kazandı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Ray Sigorta, "Şikayetvar" tarafından düzenlenen Achievement in Customer Excellence (A.C.E) Awards’ta üst üste 5. kez Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülü'ne layık görüldü.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Ray Sigorta Üst Yöneticisi (CEO) Koray Erdoğan, diğer sektörlerde olduğu gibi sigorta sektöründe de rekabetin üst düzeyde olduğunu belirterek, "Poliçe sahipleri, kendilerine iyi ve kötü zamanlarında yanında olacak bir yol arkadaşı istiyor. Burada en kritik an poliçe tanziminden sonra müşteri ile iletişime geçtiğimiz, sigortalanan kıymetin zarar gördüğü, hastalandığı an. Bizim de varoluş amacımız tam da bu noktada devreye giriyor." ifadelerini kullandı.

Şirketin başarısının temelini hasar giderilmesinde aldıkları aksiyonun ve müşterilerin kendilerine duyduğu güvenin oluşturduğunu aktaran Erdoğan, "Ray Sigorta olarak organizasyon yapımızdan sunduğumuz hizmetlere kadar daima müşterimizi en önemli odak noktamız olarak görmeye devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.

Paladyum Tarım topraksız tarımla 200 tondan fazla üretim yapıyor Paladyum Tarım topraksız tarımla 200 tondan fazla üretim yapıyor

Erdoğan, ihtiyaçlar doğrultusunda kişiye özel çözümler sunma vizyonuyla çalıştıklarına dikkati çekerek, “Müşterilerimize en iyi deneyimi sunmak olmazsa olmaz önceliğimiz. Kişiselleştirilmiş ürün tasarımına ağırlık verirken, hizmet kalitemizi de müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler doğrultusunda her geçen yıl artırıyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Hizmet esnasında müşteri memnuniyetini ölçerek anlık çözüm sunmanın, deneyimi iyileştirmenin en iyi yolu olduğunu kaydeden Erdoğan, "Bu bağlamda, A.C.E Awards’ta üst üste beşinci kez katılmakla birlikte bu yıl bir üst kategori olan A kategorisinde gold ödüle hak kazanarak Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülü'ne bu yıl da sahip olmak attığımız adımların takdir gördüğünü gösteriyor." ifadesini kullandı.

Kaynak: aa