Çayeli’nde yapımı tamamlandıktan sonra zaman zaman tartışma konusu da olan sahil dolgusu üzerinde yapılan sosyal alan dün meydana gelen şiddetli fırtınada zarar görmedi.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Çayeli belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi; "Sahil dolgu alanımızdaki çalışmalarımız dün akşam oluşan fırtınadan zararsın çıkmıştır. Allah'a şükürler olsun ki hiçbir yapı ve malzememiz zarar görmedi hepsi yerli yerinde. Bazı kesim insanların beklentilerini suya düştüğünü vermiş olduğumuz bu büyük fırtınalı sınavla hep beraber görmüş olduk" dedi.

AKÇAABAT’TA ‘BANA BİR MASAL ANLAT’ ADLI ÇOCUK TİYATROSU SAHNELENDİ AKÇAABAT’TA ‘BANA BİR MASAL ANLAT’ ADLI ÇOCUK TİYATROSU SAHNELENDİ

Sabahın ilk saatleri itibarıyla başlatılan ilave tedbir çalışmalarını Başkan Çiftçi yerinde inceleyerek ekiplerden bilgiler aldı. 

Vatandaşlar “Dünkü yaşanan şiddetli fırtına ve büyük dalgalar karşısında bu alanın zarar gördüğünü tahmin etmiştik fakat görüyoruz ki alınan önlemler ve yapılan çalışmalar bu zararı tamimiyle önlemiş. Taktir ediyoruz” şeklinde ifadeler kullandı.