Türk pop müziğinin güçlü kadın seslerinden ''Nigar Yıldırım'', sevenlerine heyecanla beklenen yeni şarkısı ''Yandık'' ile merhaba demenin heyecanını ve mutluluğunu yaşıyor.

Sözleri Özlem Güneykaya'ya, aranjesi usta müzisyen Emre Kıral’a ait olan ve Türkiye'nin önde gelen müzisyenleriyle yeni şarkı kayıtlarını İstanbul Hazel Studio'larında tamamlayan başarılı sanatçı, yeni şarkısını büyük bir emekle ve titizlikte hazırladı.

Müzik dünyasına yeni bir renk katmaya hazırlanan, ''Nigar Yıldırım'';ın güçlü ritimleriyle ve yeni dönemin dünyasına uygun global esintilerle hazırlanan ‘’Yandık’’ şarkısı tüm yaz boyunca hafızalarımıza kazınacak.

Türkiye'nin birçok şehrinde dinleyicisiyle buluşarak, büyüleyici sahne performansıyla ve güçlü sesiyle dikkatleri üzerine çeken ''Nigar Yıldırım''; geçtiğimiz yıllarda yayınladığı ''Eyvallah'' & ''Çok Ararsın'' şarkılarıyla da adından söz ettirmişti.

‘’Nigar Yıldırım’’ın yeni şarkısının klibi; Bodrum'un büyüleyici atmosferinde, özel olarak seçilmiş mekanlarda çekildi.

Müzik dolu yaz günlerine uygun olarak tasarlanan kostümlerle ''Nigar Yıldırım'', ''Yandık'' şarkısının enerjisini ve coşkusunu dikkat çeken güzelliği eşliğinde tam anlamıyla izleyicisine yansıtıyor.

Klip yönetmenliğini ise sürpriz bir isim başarılı ve usta sanatçı Bahadır Tatlıöz üstlendi. ‘’Bahadır Tatlıöz’’ proje boyunca da sanatçıdan desteklerini esirgemedi.

''Nigar Yıldırım''ın ''Yandık'' projesi, King Acoustik etiketiyle tüm müzik platformlarında ve klibi netD kanalında yayında!