Tunceli’de 3 Mart elektrik kesintisi olan ilçeler. Elektrik kesintisi olan ilçelerin tam listesi Tunceli’de 3 Mart elektrik kesintisi olan ilçeler. Elektrik kesintisi olan ilçelerin tam listesi

29 Ocak 2024 Pazartesi günü Muş’da  elektrik kesintisi yaşanması sonucu elektriksiz kalacak ilçeler ve mahallelerin güncel tam listesi.

29 Ocak 2024 Korkut / Muş Elektrik Kesinti VarMuş Korkut ilçesinde bugün toplam 4 saat süreyle elektrik kesintisi yaşanıyor. Muş genelinde farklı ilçelerde meydana gelen Elektrik Kesintisi arızaları ve kesintileri yaşam süreçlerini olumsuz etkiliyor, ve bu durumdan Korkut de nasibini alıyor. Kesintinin ne kadar süreceği konusunda endişe ve merak hakimken, 2024-01-29 tarihli Muş, Korkut Elektrik Kesintisi ve Arıza Durumu haberimizde bu konuyla ilgili en güncel bilgileri ve ayrıntıları bulabilirsiniz.

Elektrik kesintisinin tahmini süresi : 4 saat
Elektrik kesintisi yaşanan şehir : Muş
Elektrik kesintisinden etkilenen ilçe belediyesi : Korkut
Dikkat! Korkut için Elektrik Kesintisi Olacak Bölgeler : KORKUT İLÇESİNE BAĞLI BAHÇELİEVLER MAHALLESİNDE PLANLI BAKIM ONARIM ÇALIŞMASI NEDENİ İLE ENERJİ KESİNTİSİ YAŞANMAKTADIR.
Dikkat! Korkut’ta Elektrik Kesintisinin Sebebi : PLANLI BAKIM ONARIM ÇALIŞMASI
Elektrik kesintisi başlama zamanı : 29 Ocak 2024 Pazartesi 13:00
Elektrik kesintisi bitiş saati : 29 Ocak 2024 Pazartesi 17:00
Haber Kaynağı : VEDAŞ (Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş.)