Merkez / Muş 05 Mayıs 2024 Tarihinde 8 saat Elektrik Kesintisi


Elektrik Kesintisi uyarısı: Muş, Merkez 2024-05-05 tarihinde 8 saat süreyle susuz kalacak. Bu kesinti, Muş genelinde yaşanacak diğer kesintilerle birlikte nasıl bir etki yaratacak? Özellikle Merkez ilçesinde yaşanacak bu kesinti, günlük yaşamı, işleri ve hizmetleri nasıl etkileyecek? Detaylar ve kesintinin olası etkileri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz


05 Mayıs 2024 Pazar 09:00 Muş Merkez Bölgesinde Elektrik kesintisi süresi : 8 saat
Elektrik kesintisi yaşanan şehir : Muş
Elektrik kesintisinden etkilenen ilçe belediyesi : Merkez
Merkez Kesinti Bölgeleri : KARAKUYU VE ORTAKENT KÖYÜNDE PLANLI BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMASI NEDENİ İLE ENERJİ KESİNTİSİ YAŞANMAKTADIR.
Merkez Elektrik Kesintisi Sebebi : PLANLI BAKIM ONARIM ÇALIŞMASI
Elektrik kesintisi başlama zamanı : 05 Mayıs 2024 Pazar 09:00
Elektrik kesintisi bitiş saati : 05 Mayıs 2024 Pazar 17:00
Haber Kaynağı : VEDAŞ (Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş.)
 


05 Mayıs 2024 Bulanık / Muş Elektrik Kesintisi Planlanmaktadır


Muş’nın Bulanık ilçesinde, 2024-05-05 tarihinde yaşanacak olan elektrik kesintisinin süresi 8 saat olacak. Bu, Muş genelinde meydana gelen diğer kesintilerle birlikte yaşamı olumsuz etkileyebilir. Etkilenen bölgeler, alternatif enerji kaynakları ve kesintinin neden olduğu sorunlarla ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.


2024-05-05 Muş Bulanık Bölgesinde Elektrik kesintisi süresi : 8 saat
Elektrik kesintisi yaşanan şehir : Muş
Elektrik kesintisinden etkilenen ilçe belediyesi : Bulanık
Muş Bulanık'ta Elektriği Kesilen Sokak ve Mahalleler : ARAKONAK, ARAKONAK YAYLA, HOŞGELDİ, BİNGÜLDEK, OKÇULAR, DOKUZPINAR SARIALTUN MEZRASI, CANKURTARAN, ERENTEPE BELDESİ, ESENLİK BİNİCİLER MEZRASI, ESENLİK KÖYÜ, OLURDERE, YEMİŞEN, GÜLÇİMEN, MOLLAKENT, ÜZGÖRÜR, GÜNBATMAZ, ABDALBEYAZIT, ARI, YOKUŞBAŞI, AKÇAARMUT, MOLLADAVUT, ÇATAKLI, OĞLAKKAYA, GÜVEÇ, RÜSTEMGEDİK BELDESİ, SULTANLI, ŞEHİT TAHİR, KOTANLI, GÜNDÜZÜ, BOZTAŞ, BALOTU, KARAAĞIL, KÖPRÜYOLU, BOSTANCILAR, KOYUNAĞIL, DEMİRKAPI, DOĞANTEPE, MEŞEİÇİ, ÜRÜNLÜ MEZRASI, BEŞEVLER , SEÇME KÖYÜ MEZRASI, DEĞİRMENSUYU, KARACAÖREN, SEHİTVEREN, ALTINOLUK, TOKLULAR, ESKİYOL, ALTINOLUK AKÇAKAYNAK MEZRASI , SAMANYOLU, SARIPINAR BELDESİ, ADIVAR, KURGANLI, YILANLI MEZRASI, SATIRLAR, SIRADERE VE YAZBAŞI KÖYLERİNDE PLANLI BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMASI NEDENİ İLE ENERJİ KESİNTİSİ YAŞANMAKTADIR.
Bulanık'ta Elektriğin Kesilme Nedeni : PLANLI BAKIM ONARIM ÇALIŞMASI
Elektrik kesintisi başlama zamanı : 05 Mayıs 2024 Pazar 08:00
Elektrik kesintisi bitiş saati : 05 Mayıs 2024 Pazar 16:00
Haber Kaynağı : VEDAŞ (Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş.)