Müge Anlı’nın programında Erva Nur, izleyicileri şaşırtan açıklamalarda bulunmuştu. Evli olmadığını ve bebeğin kızı değil kardeşi olduğunu iddia etmiş, düğün fotoğraflarının sahte olduğunu ve Almanya’daki ailesinin kendisini kandırdığını öne sürmüştü. Yaşananlar kafaları karıştırdı. Müge Anlı, gerçeği ortaya çıkarmak için emniyetten yardım aldı ve Erva Nur’un kaybettiğini söylediği pasaportunu buldu. İşte tüm yaşananların ayrıntıları.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının son bölümünde, Erva Nur adlı genç kadının sıra dışı hikayesi gündeme geldi. Erva Nur, Almanya’dan kaçıp Türkiye’ye sığınan ve eşi Hüseyin ile evli olmadığını iddia eden bir isim. Peki, Erva Nur kimdir, neden Almanya’dan kaçtı ve Müge Anlı programında neler yaşandı? İşte detaylar…Lkn

ERVA NUR, ALMANYA’DAN NEDEN KAÇTI?

Erva Nur, Almanya’da yaşayan bir Türk ailesinin kızı. Ancak genç kadın, ailesinin kendisine yalan söylediğini ve zorla evlendirmeye çalıştığını iddia ediyor. Erva Nur, ailesinin kendisine verdiği bebeğin aslında kızı değil, kardeşi olduğunu ve düğün fotoğraflarının da sahte olduğunu öne sürüyor. Erva Nur, bu yüzden Almanya’dan kaçıp Avusturya’ya gitmek istediğini söylediği eşi Hüseyin’i bırakarak Hatay’a yerleşti.

Şifresiz Selçuk Spor tv Galatasaray Alanyaspor  maçı canlı izle Taraftarium24 Gs Alanya maçını CANLI İZLE Kralbozgucu Şifresiz Selçuk Spor tv Galatasaray Alanyaspor maçı canlı izle Taraftarium24 Gs Alanya maçını CANLI İZLE Kralbozgucu

MÜGE ANLI PROGRAMINDA NELER OLDU?

Erva Nur’un hikayesi, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldığında ortaya çıktı. Programda, Erva Nur’un eşi Hüseyin, halası, eniştesi ve diğer aile üyeleri de yer aldı. Erva Nur, programda yaptığı açıklamalarla izleyicileri şaşırttı. Evli olmadığını, bebeğin kardeşi olduğunu ve Almanya’ya dönmek istemediğini söyledi.

Müge Anlı, Erva Nur’un gerçekleri anlatıp anlatmadığını öğrenmek için emniyet güçlerinden yardım istedi. Erva Nur’un pasaportunu bulan Anlı, genç kadının Almanya’ya dönmesi için ısrar etti. Ancak Erva Nur, bunu reddetti. Erva Nur’un eşi Hüseyin ise, eşini affetmeye ve geri almak istediğini belirtti. Erva Nur, ailesi tarafından istenmediği için İstanbul’a halası ve eniştesiyle gitti. Programın devamı, bugün yayınlanacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ