AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin ve İl Genel Meclisi Başkanı Sabit Karafazlı, Cumhurbaşkanı 2. tur seçimi öncesinde Rize Muhtarlar Federasyonu’yla bir araya geldi.

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin ve İl Genel Meclisi Başkanı Sabit Karafazlı, 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanı 2. Tur seçimi öncesinde kentte destek ziyaretlerini sürdürüyor. Pazar günkü seçim öncesinde Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanı Remzi Güzel ve muhtarlara ziyaret gerçekleştiren Avcı, Metin ve Karafazlı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seçimde destek istedi.

Milletvekili Avcı, Rize’de yerel yönetimlerle istişare içinde muhtarların vatandaşlara hizmet noktasında AK Parti iktidarları döneminde büyük bir ilerleme kaydettiğini vurguladıktan sonra, şehirdeki yatırımların dayanışma içinde artarak devam edeceğini belirtti.

avci-metin-ve-karafazli-2-tur-oncesi-muhtarlarla-bir-araya-geldi-6

Yeni Kabine açıklandı mı, kimler bakan oldu? İşte Yeni Bakanlar Kurulu 2023 Yeni Kabine açıklandı mı, kimler bakan oldu? İşte Yeni Bakanlar Kurulu 2023

avci-metin-ve-karafazli-2-tur-oncesi-muhtarlarla-bir-araya-geldi-1

avci-metin-ve-karafazli-2-tur-oncesi-muhtarlarla-bir-araya-geldi-3