20 Ocak 2024 Cumartesi günü Kahramanmaraş’da  elektrik kesintisi yaşanması sonucu elektriksiz kalacak ilçeler ve mahallelerin güncel tam listesi.

24 Şubat 2024 Kastamonu elektrik kesintisi tüm işlerinizi erteletecek! 24 Şubat 2024 Kastamonu elektrik kesintisi tüm işlerinizi erteletecek!

20 Ocak 2024 Göksun / Kahramanmaraş Elektrik Kesintisi Yaşanacaktır

Kahramanmaraş ilinde 2024-01-20 tarihinde Göksun ilçesinde 6 saat süreyle elektrik kesintisi yaşanacak. Bu kesinti, Kahramanmaraş genelindeki kesinti programlarıyla yaşamın nasıl etkilendiğini gösteriyor. Özellikle Göksun ilçesi, kesintinin olumsuz etkilerinden en çok etkilenen bölgelerden biri. Bu kesinti süresince hangi bölgelerin etkileneceği ve alternatif çözüm önerileri için güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş Göksun Bölgesinde Elektrik kesintisi süresi : 6 saat
Elektrik kesintisi yaşanan şehir : Kahramanmaraş
Elektrik kesintisinden etkilenen ilçe belediyesi : Göksun
Kahramanmaraş Göksun Elektrik kesintisinden Etkilenen Bölgeler : Köprübaşı, Cumhuriyet, Kireç, Fındıklıkoyak, Taşoluk, Yiricek, Acıelma, Huğdaş, Kaleboynu, Kazandare, Hacıkodal, Sırmalı, Yoğunoluk, Payamburnu Mahalleleri
Kahramanmaraş Göksun Elektrik Kesintisinin Sebebi : Tesis Çalışması
Elektrik kesintisi başlama zamanı : 20 Ocak 2024 Cumartesi 09:00
Elektrik kesintisi bitiş saati : 20 Ocak 2024 Cumartesi 15:00
Haber Kaynağı : Akedaş Elektrik Dağıtım A.Ş.

20 Ocak 2024 10 Saat : Dulkadiroğlu, Kahramanmaraş Yaşanan Elektrik Kesintisi Hakkında DetaylarKahramanmaraş Dulkadiroğlu ilçesinde bugün toplam 3 saat süreyle elektrik kesintisi yaşanıyor. Kahramanmaraş genelinde farklı ilçelerde meydana gelen Elektrik Kesintisi arızaları ve kesintileri yaşam süreçlerini olumsuz etkiliyor, ve bu durumdan Dulkadiroğlu de nasibini alıyor. Kesintinin ne kadar süreceği konusunda endişe ve merak hakimken, 2024-01-20 tarihli Kahramanmaraş, Dulkadiroğlu Elektrik Kesintisi ve Arıza Durumu haberimizde bu konuyla ilgili en güncel bilgileri ve ayrıntıları bulabilirsiniz.

Elektrik kesintisinin tahmini süresi : 3 saat
Elektrik kesintisi yaşanan şehir : Kahramanmaraş
Elektrik kesintisinden etkilenen ilçe belediyesi : Dulkadiroğlu
Elektrik kesintisinden etkilenen yerler : Genç Osman Mahallesi Bir Kısmı
Elektrik Kesintisi Nedeni : 3. Şahıs Çalışması
Elektrik kesintisi başlama zamanı : 20 Ocak 2024 Cumartesi 10:00
Elektrik kesintisi bitiş saati : 20 Ocak 2024 Cumartesi 13:00
Haber Kaynağı : Akedaş Elektrik Dağıtım A.Ş.