Trabzon'daki uyuşturucu ve kaçakçılık operasyonlarında 22 kişi hakkında işlem yapıldı Trabzon'daki uyuşturucu ve kaçakçılık operasyonlarında 22 kişi hakkında işlem yapıldı

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan İnci Taneleri dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Merak edilen Kanal D dizisi olan 'İnci Taneleri'nin dikkat çeken konusu ve başarılı oyuncu kadrosunu el aldık. İşte Kanal D İnci Taneleri 3. bölüm izle dizi izle linki. Dizi haberleri...

Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç ve Kubilay Aka'nın başrollerinde yer aldığı 'İnci Taneleri' bu akşam Kanal D'de izleyicilerle buluşacak.

İNCİ TANELERİ 2. BÖLÜM KONUSU

Zahir ve arkadaşları tarafından hırpalanan Azem bu işin peşini bırakmaz. Bu husumet Dilber ile Azem’i tehlikeye atmıştır. Azem yeni hayatına uyum sağlamaya çalışırken Kuyucak Mahallesi’nde de tüm mahalleli gibi Cihan da yaşanacak gelişmelere hazırlanıyordur. Özel ders vererek hayatına devam etmeye çalışan Azem, her fırsatta çocuklarına dair bir ipucu peşindedir.

İNCİ TANELERİ İKİNCİ BÖLÜM İZLE

İnci Taneleri dizisinin Kanal D'de 1 Şubat 2024 Perşembe günü yayınlanan 2. bölümünü ( ikinci bölüm ) tek parça full izleyebileceğiniz link.

İNCİ TANELERİ 3. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ