İSTANBUL (AA) - Fuzul, Tarsus'ta 111'inci şubesini açtığını duyurdu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Fuzul, Türkiye'nin dört bir yanında şube açmaya devam ediyor. Şirket, 2024 hedefleri arasında yer alan şube sayısını 125’e çıkarmak için çalışmalarını hızlandırdı. Bu kapsamda Tarsus'ta 111'inci şubesini açan Fuzul, şube ağını genişleterek daha çok kişinin kredi ve faize katlanmadan maliyet avantajıyla ev, araç ve çatılı iş yeri sahibi olmasına imkan sundu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Fuzul Tasarruf Finansman AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, Mersin'deki ikinci şubelerini Tarsus'a açtıklarını belirterek, "Büyüme stratejimiz doğrultusunda, 2024'te Türkiye'nin dört bir yanındaki şubelerimize, yenilerini eklemeyi planlıyoruz." ifadelerini kullandı.

2024 sonuna kadar 15 yeni şube açmak istediklerini kaydeden Akbal, "Açacağımız şubelerimizle, gücümüze güç katacağımıza inanıyorum. Yalnızca İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde değil; bugün Tarsus, yarın Akhisar, Manavgat ve Tatvan gibi il olma yolundaki büyük ilçelerde de var olmayı amaçlıyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Üsküdar Üniversitesi'nden "linç kültürü sosyal medya ile küreselleşti" uyarısı Üsküdar Üniversitesi'nden "linç kültürü sosyal medya ile küreselleşti" uyarısı

Akbal, yeni açacakları şubelerle, tasarruf finansman sisteminin avantajlarından daha fazla lokasyonda yararlanılmasına fırsat oluşturacaklarını aktararak, şubeler sayesinde sektörde bilinirliklerini artırdıklarını, istihdama katkıda bulunduklarını, tasarruf oranlarının artırılmasına ve yastık altı birikimlerin ülke ekonomisine kazandırılmasına olanak sağladıklarını belirtti.

Kaynak: aa