Amasya'da din görevlilerinden Türk Kızılay'a kan bağışı Amasya'da din görevlilerinden Türk Kızılay'a kan bağışı

Felsefe üzerine okuduğu kitaplara ilişkin yorumlarıyla ilgi çeken 10 yaşındaki Atakan Kayalar, geçtiğimiz yıllarda katıldığı bir televizyon programındaki cevapları sayesinde gündeme gelmişti. Sosyal medyanın 'Filozof Atakan' adını verdiği Atakan Kayalar şimdilerde 13 yaşında. Fenomen çocuğun son hali ise ortaya çıktı.

Bir kitapevinde çekilen videosuyla sosyal medyada viral olan daha sonrasında annesiyle birlikte katıldığı bir televizyon programında herkesin ilgisini çeken Atakan Kayalar, henüz 10 yaşındayken 'Filozof Atakan' olarak anılmayı başarmıştı. 250 kitabı 10 yaşında okuduğu söylenen Atakan uzun süredir sosyal medyadan uzaktı. Fenomen çocuğun son görüntüsü ortaya çıktı.

HERKES ONU MERAK EDİYORDU

Adına fan sayfaları açılan Atakan'ın sosyal mecralardan uzak kaldığı ve eğitimine odaklandığı biliniyor. İşte şimdilerde 13 yaşında olan Filozof Atakan'ın son halleri...ver-1

“Filozof Atakan” kimdir?

Kendisini, "Adım Atakan. Bu kadar. Fazla anlatabilecek hayat hikayem yok. Metafor uzmanıyım desem olmaz, beyin cerrahıyım desem olmaz, cumhurbaşkanıyım desem olmaz" sözleriyle tanıtmıştı

O dönemde 10 yaşında olan 'Filozof Atakan'ın, yaşıtlarından ileri zekaya sahip olan bir 'indigo çocuk' olduğu iddia edilmişti.