MHP Erzurum İl Başkanı Adem Yurdagül ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Erzurum Milletvekili Mehmet Emin Öz ve Erzurum Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Tanfer ve yönetim ekibi, ayrı ayrı ziyaretlerde bulunarak Sekmen'e "hayırlı olsun" dileklerini ilettiler.

Başkan Sekmen Ziyaretlerden Memnun

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Sekmen, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarda şu ifadelere yer verdi:

Cengiz Ünsal, Turizm Haftası Etkinliklerine Katıldı Cengiz Ünsal, Turizm Haftası Etkinliklerine Katıldı

MHP Erzurum İl Başkanlığı Ziyareti:

"MHP Erzurum İl Başkanımız Adem Yurdagül kardeşim ve kıymetli yönetim kurulu üyelerimizi belediyemizde ağırladık. Bu güzel ziyarette 'Hayırlı olsun' dileklerini ileten Başkanımız ve ekibine teşekkür ediyorum. Var olsun, kaim olsun Cumhur İttifakımız..."

AK Parti Erzurum Milletvekili Mehmet Emin Öz Ziyareti:

"AK Parti Erzurum Milletvekilimiz Mehmet Emin Öz Bey Kardeşimi belediyemizde ağırladık. Parlamenterimiz Öz'e bu güzel ziyaretten dolayı ve güzel temennileri için teşekkür ediyorum."

Erzurum Kent Konseyi Ziyareti:

"Erzurum Kent Konseyi Başkanımız Hüseyin Tanfer kardeşim ve yönetim ekibi ile belediyemizde bir araya geldik. Birlikte hareket ederek güzel çalışmalar gerçekleştirdiğimiz Başkanımıza ve yönetimine nazik ziyaretleri ve hayırlı olsun dilekleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum."

Kaynak: Haber Merkezi