04 Mayıs 2024 Keban / Elazığ Elektrik Verilmeyecektir


Elazığ’nın Keban ilçesinde, 2024-05-04 tarihinde yaşanacak olan elektrik kesintisinin süresi 4 saat olacak. Bu, Elazığ genelinde meydana gelen diğer kesintilerle birlikte yaşamı olumsuz etkileyebilir. Etkilenen bölgeler, alternatif enerji kaynakları ve kesintinin neden olduğu sorunlarla ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.


2024-05-04 Elazığ Keban Bölgesinde Elektrik kesintisi süresi : 4 saat
Elektrik kesintisi yaşanan şehir : Elazığ
Elektrik kesintisinden etkilenen ilçe belediyesi : Keban
Elazığ Keban'ta Elektriği Kesilen Sokak ve Mahalleler : ULUPINAR KÖYÜ - ALTIYAKA KÖYÜ AŞÖRGEN MEZRA - BADEMLİ KÖYÜ - BEYDEĞİRMENİ KÖYÜ MELİLAN MEZRA - BEYDEĞİRMENİ KÖYÜ - ALTIYAKA KÖYÜ MERKEZ MEVKİİ - ALTIYAKA KÖYÜ KARŞIYAKA MEVKİİ - ALTIYAKA KÖYÜ DEDE MEZRA - AKGÖMLEK KÖYÜ - ALTINKÜREK KÖYÜ ŞÜŞAN MEZRA - ALTINKÜREK KÖYÜ ŞAHVERDİYEN MEVKİİ - ALTINKÜREK KÖYÜ - ALTINKÜREK KÖYÜ YUKARI MEVKİİ - ALTINKÜREK KÖYÜ DERİNCE MEZRASI MEZRA - HACIMUSTAFAKÖY KÖYÜ YAMAÇLI MEZRA - undefined - HACIMUSTAFAKÖY KÖYÜ DURSUNLAR MEZRA - HACIMUSTAFAKÖY KÖYÜ KARAKAVAK MEZRA - HACIMUSTAFAKÖY KÖYÜ AKTAŞ MEZRA -
Keban'ta Elektriğin Kesilme Nedeni : İşletme Bakım Çalışması (Müteahhit)
Elektrik kesintisi başlama zamanı : 04 Mayıs 2024 Cumartesi 12:00
Elektrik kesintisi bitiş saati : 04 Mayıs 2024 Cumartesi 16:00
Haber Kaynağı : Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş.
 


04 Mayıs 2024 Kovancılar / Elazığ Elektrik Kesintisi Yaşanacaktır


Elazığ Kovancılar ilçesinde bugün toplam 6 saat süreyle elektrik kesintisi yaşanıyor. Elazığ genelinde farklı ilçelerde meydana gelen Elektrik Kesintisi arızaları ve kesintileri yaşam süreçlerini olumsuz etkiliyor, ve bu durumdan Kovancılar de nasibini alıyor. Kesintinin ne kadar süreceği konusunda endişe ve merak hakimken, 2024-05-04 tarihli Elazığ, Kovancılar Elektrik Kesintisi ve Arıza Durumu haberimizde bu konuyla ilgili en güncel bilgileri ve ayrıntıları bulabilirsiniz. 
Elektrik kesintisinin tahmini süresi : 6 saat
Elektrik kesintisi yaşanan şehir : Elazığ
Elektrik kesintisinden etkilenen ilçe belediyesi : Kovancılar
Dikkat! Kovancılar için Elektrik Kesintisi Olacak Bölgeler : GÜLTEPE MAH. - ÇAY BAŞI MAH. - ÇARŞI BAŞI MAH. -
Dikkat! Kovancılar'ta Elektrik Kesintisinin Sebebi : İşletme Bakım Çalışması
Elektrik kesintisi başlama zamanı : 04 Mayıs 2024 Cumartesi 09:00
Elektrik kesintisi bitiş saati : 04 Mayıs 2024 Cumartesi 15:00
Haber Kaynağı : Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş.
 


Keban, Elazığ 2024-05-04 9 Saat Süreli Elektrik Kesintisi Hakkında Güncellemeler


Elazığ ilinde 2024-05-04 tarihinde Keban ilçesinde 3 saat süreyle elektrik kesintisi yaşanacak. Bu kesinti, Elazığ genelindeki kesinti programlarıyla yaşamın nasıl etkilendiğini gösteriyor. Özellikle Keban ilçesi, kesintinin olumsuz etkilerinden en çok etkilenen bölgelerden biri. Bu kesinti süresince hangi bölgelerin etkileneceği ve alternatif çözüm önerileri için güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.


Elazığ Keban Bölgesinde Elektrik kesintisi süresi : 3 saat
Elektrik kesintisi yaşanan şehir : Elazığ
Elektrik kesintisinden etkilenen ilçe belediyesi : Keban
Elazığ Keban Elektrik kesintisinden Etkilenen Bölgeler : ULUPINAR KÖYÜ - AŞAĞIÇAKMAK KÖYÜ - ÜÇAĞAÇ KÖYÜ ÇIRAK MEZRA - undefined - GÜNEYTEPE KÖYÜ - ÜÇAĞAÇ KÖYÜ ÜÇAĞAÇ(MERKEZ) MEVKİİ - BADEMLİ KÖYÜ SİNO MEZRASI MEZRA - BADEMLİ KÖYÜ - ALTIYAKA KÖYÜ AŞÖRGEN MEZRA - BEYDEĞİRMENİ KÖYÜ MELİLAN MEZRA - BEYDEĞİRMENİ KÖYÜ - ALTIYAKA KÖYÜ MERKEZ MEVKİİ - ALTIYAKA KÖYÜ KARŞIYAKA MEVKİİ - ALTIYAKA KÖYÜ DEDE MEZRA - AKGÖMLEK KÖYÜ - ALTINKÜREK KÖYÜ ŞÜŞAN MEZRA - ALTINKÜREK KÖYÜ ŞAHVERDİYEN MEVKİİ - ALTINKÜREK KÖYÜ - ALTINKÜREK KÖYÜ YUKARI MEVKİİ - ALTINKÜREK KÖYÜ DERİNCE MEZRASI MEZRA - YUKARIÇAKMAK KÖYÜ YUKARIÇAKMAK(MERKEZ) - KOZLUK KÖYÜ KOZLUK(MERKEZ) MEVKİİ - HACIMUSTAFAKÖY KÖYÜ YAMAÇLI MEZRA - HACIMUSTAFAKÖY KÖYÜ DURSUNLAR MEZRA - HACIMUSTAFAKÖY KÖYÜ KARAKAVAK MEZRA - HACIMUSTAFAKÖY KÖYÜ AKTAŞ MEZRA - SAĞDIÇLAR KÖYÜ KIRKLAR MEZRASI MEZRA - ASLANKAŞI KÖYÜ İBOLAR MEZRA - TAŞKESEN KÖYÜ - TAŞKESEN KÖYÜ MANDERE MEZRASI MEZRA - BÜKLÜMLÜ KÖYÜ - BADEMLİ KÖYÜ DEĞİRMEN MEVKİİ - SAĞDIÇLAR KÖYÜ ORTA MEZRA MEZRA - SAĞDIÇLAR KÖYÜ - NİMRİ KÖYÜ PINARLAR MEVKİİ - ÜÇAĞAÇ KÖYÜ MAĞARA MEZRA -
Elazığ Keban Elektrik Kesintisinin Sebebi : İşletme Bakım Çalışması (Müteahhit)
Elektrik kesintisi başlama zamanı : 04 Mayıs 2024 Cumartesi 09:00
Elektrik kesintisi bitiş saati : 04 Mayıs 2024 Cumartesi 12:00
Haber Kaynağı : Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş.