Rize Sağlık Kompleksi toplantı salonunda İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe, hastane Başhekimleri, İl Sağlık Müdürlüğünde görevli Başkan ve Başkan Yardımcılarının katılımıyla değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Rize’de sunulan sağlık hizmetlerinin mevcut durumu hakkında değerlendirmelerin yapıldığı ve konuya ilişkin çözüm önerilerinin görüşüldüğü toplantıda yöneticilerden bilgi alan Birinci, sağlık tesislerinin genel durumunu ve hizmet sunumunu değerlendirdi.

Şifresiz Selçuk Spor tv Galatasaray Alanyaspor  maçı canlı izle Taraftarium24 Gs Alanya maçını CANLI İZLE Kralbozgucu Şifresiz Selçuk Spor tv Galatasaray Alanyaspor maçı canlı izle Taraftarium24 Gs Alanya maçını CANLI İZLE Kralbozgucu

Birinci, “Ülkemizde sunulan sağlık hizmetlerinde gerek alt yapı gerekse de tesisleşme anlamında düne göre çok daha iyi bir noktada olduklarına işaret ederek, bu anlamda birçok Avrupa ülkesinin önündeyiz.” ifadelerini kullandı.

Birinci, yapım aşamasında olan Rize Şehir Hastanesi ve Güneysu Ruh Sağlığı Hastanesi ildeki sağlık hizmetlerine büyük bir ivme kazandıracağını da söyledi.

İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe ise, Bakan yardımcımızı ilimizde ağırlamaktan dolayı son derece memnuniyet duyduklarını ifade ederek, ilimizde ki sağlık hizmetlerine sundukları katkı ve desteklerden dolayı kendilerine memleketimiz adına teşekkür etti.

Muhabir: ALİ TÜYLOĞLU