Çaykur Rizespor Bank Asya 1. Ligde deplasmandaki kötü gidişatını ve maç kazanamamayı Güngören Belediyespor karşısında da devam ettirdi ve karşılaşmadan 0-0 beraberlikle ayrılarak süper lig yolunda önemli bir avantajı kaybetti.
Gündüz oynanan karşılaşmalar sonucunda Orduspor 37 puanla liderlik koltuğuna otururken Çaykur Rizespor liderin 1 puan arkasında olmasına rağmen ligde kendisine 5. sırada yer bulabildi. Bu akşam oynanacak olan Denizlispor - Mersin İdman Yurdu karşılaşması zirvedeki durumu ve puan tablosunu belli edecek.
İşte gündüz oynanan maçlar sonucunda 23. haftada alınan skorlar ile puan durumu ve gelecek haftanın maç programı:
23. Hafta Sonuçları
14.00 Diyarbakırspor-Boluspor : 0-2
Giresunspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor : 2-0
Güngören Belediyespor-Çaykur Rizespor
Kayseri Erciyesspor-Altay : 1-2
Orduspor-Akhisar Belediyespor : 4-0
TKİ Tavşanlı Linyitspor-Adanaspor : 2-1
Karşıyaka-Kartalspor : 1-0
19.00 Denizlispor-Mersin İdmanyurdu (Denizli Atatürk)
PUAN DURUMU
24. HAFTA-
5 Mart Cumartesi:
14.00 Mersin İdmanyurdu-Kayseri Erciyesspor (Tevfik Sırrı Gür)
6 Mart Pazar:
13.30 Çaykur Rizespor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Yeni Rize Şehir)
13.30 Kartalspor-Denizlispor (Kartal)
13.30 Boluspor-Karşıyaka (Bolu Atatürk)
13.30 Akhisar Belediyespor-Güngören Belediyespor (Akhisar Belediye)
13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Giresunspor (Dumlupınar)
19.00 Adanaspor-Samsunspor (Adana 5 Ocak)
7 Mart Pazartesi:
20.00 Altay-Orduspor (Alsancak)
-25. HAFTA-
12 Mart Cumartesi:
14.00 Samsunspor- TKİ Tavşanlı Linyitspor (Samsun 19 Mayıs)
13 Mart Pazar:
13.30 Güngören Belediyespor-Altay (Mimar Yahya Baş)
13.30 Giresunspor-Çaykur Rizespor (Giresun Atatürk)
13.30 Orduspor-Mersin İdmanyurdu (Ordu 19 Eylül)
13.30 Diyarbakırspor-Adanaspor (Diyarbakır Atatürk)
13.30 Kayseri Erciyesspor-Kartalspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
19.00 Denizlispor-Boluspor (Denizli Atatürk)
14 Mart Pazartesi:
20.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Akhisar Belediyespor (Kamil Ocak)
-26. HAFTA-
19 Mart Cumartesi:
14.00 Kartalspor-Orduspor (Kartal)
20 Mart Pazar:
13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Diyarbakırspor (Dumlupınar)
13.30 Adanaspor-Karşıyaka (Adana 5 Ocak)
13.30 Akhisar Belediyespor-Çaykur Rizespor (Akhisar Belediye)
13.30 Boluspor-Kayseri Erciyesspor (Bolu Atatürk)
13.30 Mersin İdmanyurdu-Güngören Belediyespor (Tevfik Sırrı Gür)
13.30 Altay-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Alsancak)
19.00 Samsunspor-Giresunspor (Samsun 19 Mayıs)