Aziziye Belediyesi, ilçenin her noktasında vatandaşların ihtiyaçlarına cevap vermek ve yaşam kalitesini artırmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Aziziye Belediye Başkanı, ilçenin her mahallesine eşit hizmet götürme gayretinde olduklarını belirterek, "Aziziye, güzelleşsin diye yola çıktık ve bu hedef doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Uzak-yakın demeden, tüm kırsal mahallelerimizin ve hemşehrilerimizin emrindeyiz." dedi.

İlçe genelinde altyapıdan çevre düzenlemesine, sosyal projelerden yol bakımına kadar pek çok alanda çalışmaların sürdüğünü ifade eden yetkililer, vatandaşların daha yaşanabilir bir çevrede hayatlarını sürdürebilmeleri için gece gündüz demeden çalıştıklarını vurguladılar.

Son dönemde yapılan çalışmalar arasında yol bakımı, park ve yeşil alan düzenlemeleri, çevre temizliği, sosyal yardım projeleri gibi birçok konunun olduğunu belirten yetkililer, halkın memnuniyeti ve ilçenin daha da güzelleşmesi için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini dile getirdiler.

Kaynak: Haber Merkezi