Aşk Adası'nın renkli dünyasına dair merak her geçen gün artıyor ve izleyiciler, yarışmada yer alan isimlerin hayatlarına dair detayları araştırıyor. Bu isimlerden biri de Açelya Simge. Sosyal medyada da adı sıkça geçen Simge'nin kim olduğu, kaç yaşında olduğu ve nereli olduğu gibi detaylar, merak konusu haline geldi. İşte, Açelya Simge'nin hayatına dair bilgiler...

Açelya Simge Kimdir?

Açelya Simge, Aşk Adası yarışmasının dikkat çeken isimlerinden biridir. Model ve dansçı olan Simge, programda kendine özgü tarzıyla ve enerjik kişiliğiyle dikkat çekmektedir.

Açelya Simge'nin doğum yeri ve yaşına dair net bilgiler bulunmamaktadır. Bu konuda kesin bir bilgi elde edilince haberimiz güncellenecektir.

Trabzon'daki doğa ve spor dernekleri Kadıralak Yaylası'nda bir araya geldi Trabzon'daki doğa ve spor dernekleri Kadıralak Yaylası'nda bir araya geldi

Açelya Simge Instagram Hesabı

Açelya Simge'nin Twitter hesabı @acelyassimge, Instagram hesabı ise @acelyassimge olarak bilinmektedir. Sosyal medya üzerinden takipçileriyle etkileşimde bulunan Simge, buradan da kendisi hakkında güncel bilgileri paylaşmaktadır.

Kaynak: HABER MERKEZİ