Artvin Valisi  Cengiz Ünsal, Kemalpaşa İlçesine gerçekleştirdiği program kapsamında; yapımına devam edilen ve kaba inşaatı tamamlanan Kemalpaşa Sağlık Kompleksinde inceleme ve denetlemelerde bulunarak, yetkililerden bilgi aldı.

MANİSA'DA 3 MART 2024 PAZAR GÜNÜ ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞANMASI SONUCU ELEKTRİKSİZ KALACAK İLÇELER VE MAHALLELER MANİSA'DA 3 MART 2024 PAZAR GÜNÜ ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞANMASI SONUCU ELEKTRİKSİZ KALACAK İLÇELER VE MAHALLELER

Kemalpaşa Sağlık Kompleksinin inşaat çalışmalarının büyük bir titizlikle, hız kesmeden devam ettiğini ve Sağlık Kompleksinin önümüzdeki aylarda faaliyete geçmesinin planlandığını belirten Vali Ünsal, "Bu modern Sağlık Kompleksimizin hizmete başlamasıyla birlikte, Kemalpaşa ilçemizin sağlık hizmetleri noktasındaki önemli bir ihtiyacı karşılanmış olacaktır. Böylece Kemalpaşa’lı hemşerilerimiz;daha kaliteli, daha rahat ve ulaşılabilir bir sağlık hizmetine kavuşmuş olacaklardır. Bu Kompleksin yapımında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu Yeni Sağlık Kompleksimiz, ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı,uğurlu olsun." dedi.

Atvin Valiliği Basın Birimi