Türkiye Ormancılık Kooperatifleri Merkez Birliği Artvin’de 4-28 Ocak tarihleri arasında Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda ‘Kooperatiflerde Yönetim -  Denetim Kurulu Üyeleri Eğitimi’ verecek. Eğitimi OR-KOOP Teftiş Kurulu Başkanı Mustafa Ün veriyor.

24 Ocak Çarşamba günü saat 10.00’da Artvin’de ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda düzenlenen  eğitimde açıklamalarda bulunan OR-KOOP Artvin Şube Başkanı Hasan Yaşar, eğitimlerin amaçlarını anlatarak “Amacımız, bilinçli kooperatifçilik, ne yaptığını bilen kooperatifçiliktir. Ortaklarımız, yönetimlerimiz yanlışlara düşmemesi için paylaşmayı, dayanışmayı, köylülere hizmet etmeyi, ortaklarımıza hizmet ederek burada bilinçli kooperatifçilik, bilinçli üretim ve ekonomiye katkı, aile ekonomilerine ve kendilerinin geçiminin daha iyi sağlanması için bilinçli bir eğitimden geçiriyoruz” dedi.

Eğitimlerin devam edeceği vurgusunu yapan Yaşar, “Türkiye genelinde 261 bin 251 ortağımız var ve tümü bu eğitimlerden geçecek. Devletin değiştirmiş olduğu kanunlar çerçevesinde eğitimleri gerçekleştiriyoruz” şeklinde konuştu.

Artvin TSO Basın Birimi

Gelinim Mutfakta Rabia Aylul Kır kimdir? Rabia Aylul Kır kaç yaşında? Gelinim Mutfakta Rabia Aylul Kır kimdir? Rabia Aylul Kır kaç yaşında?

Kaynak: HABER MERKEZİ