Merakla beklenen 03 Mart 2024 Şans Topu çekiliş sonuçları nihayet belli oldu! Şans oyunları tutkunları, her hafta olduğu gibi bu haa da Şans Topu'nun kazandıran numaralarını öğrenmek için sabırsızlanıyor. 5+1 formatı ile milyonları heyecanlandıran bu oyun, talihlilerine yine büyük ödüller dağıttı. Peki, 5+1 Şans Topu sonuçları ne oldu? Şans Topu çekiliş sonuçları 03 Mart 2024 İşte, 03 Mart 2024 tarihli Şans Topu çekilişinin sonuçları ve çekilişle ilgili tüm detaylar bu yazımızda!

Şans Topu çekiliş sonuçları 03 Mart 2024 belli oldu mu?

  • 28 Şubat 2024 20:00 Şans Topu Sonuçları
  • Çekiliş no: 17
  • Kazanan Numaralar: 6 10 11 25 31 14

Sisal Şans'ın düzenlediği canlı çekiliş, büyük bir merakla bekleniyor. 03 Mart'ta noter huzurunda gerçekleşecek olan Şans Topu çekilişi, devasa ikramiye kazanma umuduyla katılımcıları heyecanlandırıyor.

Büyük çekişmede 5+1 bilen talihli kişi, büyük bir servetin sahibi olma şansını yakalayacak. Ayrıca, 5 bilenler, 4+1 bilenler, 4 bilenler ve 3+1 bilenler de çeşitli ikramiyelerle ödüllendirilecek.

Şans Topu çekilişinin ardından, kazanan numaraları ve isimleri öğrenmek için gözler, Milli Piyango TV Youtube kanalına çevrilecek. İzleyiciler, 03 Mart 2024 tarihli çekiliş sonuçlarını öğrenmek için Şans Topu sorgulama ekranını beklemeye başladı.

Şans Topu, farklı oyun modlarıyla oynanabilir. "Sen Seç" modunda katılımcılar istedikleri 6 numarayı seçebilir veya Rastgele Tek, Rastgele Çift seçenekleriyle sisteme seçtirebilirler. Sistem Oyunu modunda ise katılımcılar şanslarını artırmak için en az 7 en fazla 24 numara seçebilirler.

Şans Topu çekilişleri haftada 2 gün, yani Çarşamba ve Pazar günleri düzenleniyor. Her kolon için doğru tahminlerde bulunan katılımcılar, çeşitli ikramiyeler kazanma şansı elde ediyorlar.

Samsun'da uyuşturucu operasyonunda 2 şüpheli yakalandı Samsun'da uyuşturucu operasyonunda 2 şüpheli yakalandı

Unutulmamalıdır ki, 5+1 bilen kişi devasa ikramiyenin sahibi olacak! Birden fazla kazanan olduğunda ise ikramiye havuzu, adil bir şekilde kazananlar arasında bölüştürülecek.

Kaynak: HABER MERKEZİ