Trabzon'da kaçakçılıkla mücadele çalışmaları devam ediyor Trabzon'da kaçakçılıkla mücadele çalışmaları devam ediyor

Her çekilişte heyecanın doruk yaptığı Süper Loto’da bu haftanın son çekilişi 28 Ocak 2024 Pazar günü olacak. Haftada üç kez çekilişi gerçekleştirilen şans oyununda kazandıran sayılar diğer çekilişlerde olduğu gibi canlı yayında ve noter huzurunda tespit edilecek. Şans oyunu meraklıları çekiliş heyecanını ise Milli Piyango TV’de yaşayacaklar.

SÜPER LOTO 28 OCAK 2024 SONUÇLARI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA BELLİ OLACAK?

Bu haftanın ilk çekilişinde devirli ikramiye tutarı tam 7 milyon 561 bin 43 lira olarak belirlendi. Haftanın üç günü salı, perşembe ve pazar günleri gerçekleştirilen Süper Loto çekilişleri saat 21.30’da başlıyor. Çekilişler Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak takip edilebiliyor. Çekilişin sona ermesinin ardındansa bilet sorgulama işlemleri “millipiyangoonline.com” adresinde sonuç sorgulama sayfasından kolaylıkla yapılabiliyor.

SÜPER LOTO BİLET SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ...

SÜPER LOTO’DA KİMLER İKRAMİYE ALABİLİR?

Süper Loto’da aynı kolon içerisinde 2, 3, 4, 5 ve 6 bilenler ikramiye kazanabiliyorlar. 6 bilen kişi tüm rakamları doğru tahmin ettiği için büyük ikramiyenin sahibi oluyor. Birden fazla kişi 6 bilirse büyük ikramiye paylaştırılıyor.