Sevgililer Günü, hayatınızdaki özel insanlara olan duygularınızı hissettirmenizde aracı oluyor. Bu özel günde sevgilisini veya eşini mutlu etmek isteyenler için hediye ve sürpriz önerilerini derledik.

KAHVE DÜŞKÜNÜ SEVGİLİYE

Eğer hayatınızdaki kişi kahve veya çay aşığı biri ise tasarım bir kupa her zaman şahane bir sonuç verir. Sevgilinizin evde veya ofiste yanından ayırmayacağı bir bardak, hayatındaki varlığınızı daima hissettirecektir.

OYUN SEVER ERKEKLERE

Kaç yaşında olursa olsun erkeklere verilebilecek en güzel hediye seçeneklerinden biri de oyun konsoludur.

UŞAK’TA 3 MART 2024 PAZAR GÜNÜ ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞANMASI SONUCU ELEKTRİKSİZ KALACAK İLÇELER VE MAHALLELER UŞAK’TA 3 MART 2024 PAZAR GÜNÜ ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞANMASI SONUCU ELEKTRİKSİZ KALACAK İLÇELER VE MAHALLELER

KOL DÜĞMESİ

Baş harflerinizi özenle seçtiğiniz kol düğmelerine bastırabilirsiniz. Kendini özel hissedecektir.

ÖZENLE HAZIRLANMIŞ BİR YEMEK MASASI

Hediyelerin her zaman maddi bir karşılığı olması gerekmez. Özenli ve düşünülmüş bir yemek masası hem kadınları hem de erkekleri çok mutlu eder.

BAKIMINA DÜŞKÜN EŞLERE

Eşinizin sevdiği bir kokunun losyonu, duj jeli ve vücut spreyinden oluşan bir set hazırlayabilir ve bu özel günde onu mutlu edebilirsiniz.

BİRLİKTE KEYİFLİ VAKİTLER

Eğer sevgilinizle özel bir şeyler yapmak istiyorsanız, kokteyl ve yemek workshop'u da şahane bir seçenektedir. Çift olarak katılacağınız workshop’ta, sevgilinizle birlikte özel lezzetler hazırlayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.