Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Vali ile Emniyet Müdürü kapıştı

11-04-2018 13:10:01
591 kez görüntülendi

Vali ile Emniyet Müdürü kapıştı

Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 173. Yıl Dönümü dolayısıyla Rize İl Emniyet Müdürlüğü, GHSİM ve TSF Rize İl Temsilciliğinin ortak organizasyonunda Rize’de satranç turnuvası düzenlendi.

Rize Gençlik Merkezi’nde düzenlenen satranç turnuvası saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla birlikte İl Emniyet Müdür Yardımcısı Nahit KARAKAŞ’ın açılış hamlesi ile başladı. İki gün süren turnuvada küçükler, yıldızlar ve gençler kategorisinde toplamda 173 sporcu yarıştı.

ersoy-ustaoglu-003.jpg

Turnuvanın son maçını Rize Valisi Erdoğan Bektaş, İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Dedebağı, İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik birlikte takip ettiler.

55-015.jpg

Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 173. Yıl Dönümünde 173 satranç sporcusunun yarıştığı turnuvada yarışma salonuna gelen “Kanka Polis” ve “Temel Lider” çocuklar tarafından ilgiyle karşılandı.

Turnuva sonunda Vali Erdoğan Bektaş ile İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi satranç turnuvasında karşı karşıya geldiler.

013-003.jpg

Oldukça heyecanlı ve çekişmeli maçlara sahne olan turnuvada kategorilerinde dereceye giren sporculara ödülleri Rize Valisi Erdoğan Bektaş, İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Dedebağı, İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Nahit Karakaş ve Rize Satranç İl Temsilcisi Ersoy Ustaoğlu tarafından verildi.

22-038.jpg

21-044.jpg

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun!Yorum Yaz