Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Vali Çeber'den babasına son görev

09-01-2020 20:11:25
2317 kez görüntülendi

Vali Çeber'den babasına son görev

Tedavi gördüğü Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayatını kaybeden Bekir Çeber için Asri Cami'de ikindi namazının ardından cenaze namazı kılındı.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman'ın cenaze namazını kıldırdığı Çeber'in cenazesi, daha sonra asri mezarlıkta toprağa verildi.

Cenazeye Kemal Çeber ve yakınları ile İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, Tokat Valisi Ozan Balcı, Samsun Valisi Osman Kaymak, Amasya Valisi Osman Varol, Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Yozgat Valisi Kadir Çakır, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Tokat Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, Tokat Müftüsü Ömer Faruk Bilgili, Turhal Kaymakamı Ali Gökay, Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, MHP Genel Başkan Başdanışmanı Ruhi Ersoy ile siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşlarını temsilcileri ile vatandaşların yanı sıra Rize protokolü ile kamu kurum kuruluşlarının müdürleri ve stk temsilcilerinden de çok sayıda kişi katıldı.

rize-valisi-ceberin-babasinin-cenazesi-tokatta-defnedildi-(3)-002.jpgrize-valisi-ceberin-babasinin-cenazesi-tokatta-defnedildi-(2)-002.jpgrize-valisi-ceberin-babasinin-cenazesi-tokatta-defnedildi-(1).jpgrize-valisi-ceberin-babasinin-cenazesi-tokatta-defnedildi-(2).jpg

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun!Yorum YazKapat